databáze 143710 vůní od 9525 značek a 1814 parfumérů

Angel Nova (Eau de Parfum) Thierry Mugler

Angel Nova (Eau de Parfum)
značka: Thierry Mugler
parfumér: Constant, Sonia , Turner, Louise , Bisch, Quentin
rok: 2020
určení: pro ženy
hlava: malina, liči
srdce: damašská růže
základ: akigalawood (látka, extrahovaná z pačuliového oleje s dřevitě kořenitou a květinovou vůní, vyvinutá v Givaudan), benzoin
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Dalia (02.7.2022 )

Voní mi to jako růžový bonbon s jahodovou příchutí. Holčičí, sladká, nekomplikovaná, trošku plastiková, ale kupodivu nijak otravná vůně. Ovšem nenosila bych ji. S klasickým Angelem nemá společného zhola nic.

Avatar
Fleur (26.8.2021 )

Všechny oblíbené cukrovinky mého dětství jako červené Bonpari, Cocktail furé, Šumavské jahůdky zalité pro jistotu sirupem Ovocit s malinovou příchutí, aby toho cukru nebylo náhodou málo. Bonbóny se líně rozpouštějí v hustém sirupu a vydávají vůni infantilní jako trpaslík z etikety Ovocitu, co si navléká náhrdelník z malinových kuliček, ovšem bála bych se, že by z toho dětem mohlo být špatně.

Avatar
Miru (10.7.2021 )

Vůně začíná známou kombinací "ojíněné malina a liči" z Mademoiselle Ricci Nina Ricci,
ale hned, současně s tím jako bych vnímala i - a teď se podržte - stopy delikátně kouřového oudu.!, ozvláštněného a zjemněného květy žlutooranžových růží...
...nejpíš to má na svědomí akigalawood...(viž složení).
Zásluhou tohoto orient tónu Angel Nova není ulepená a ani přeslazená,
a po chvíli cítím, pod orientálním ovocem i příjemný, měkký, pudrovopižmový, základ.
No, s původním Angel EdP 2002 má společný pouze název.
Parisienne, Balmain Extatic EdT, Mademoiselle L´Eau..., a napadly by mě určitě i jiné další - osvěžující květinovoovocné, jemně orientální, nekomplikované vůně.
23/09/20

Avatar
jerry (31.8.2020 )

Kdyby mi dal někdo zkusit naslepo, tak tipuju pěknou multivitaminovou Escadu...no, prohádala bych (i když Angel bych ovšem nečekala). Multivitamin je hustý, kvalitní, neulepený, akorát ten igelit, co se z něj vynořil (tuhle neplechu mi růže dosud občas dělala jen v arabkách) není nic moc. A nepotěšila mě ani po rozvonění neidentifikovatelná syntetická směs sladkokyselého ovoce, květin a dřeva, posypaná krystalky cukru.

Avatar
daniela (15.7.2020 )

Květinově ovocná vůně na léto. Květiny jsou zastoupené růží a ovoce malinami a liči, připadá mi to docela jako rybíz... Vůně je lehká, její sladkost je tlumená kyselkavostí rybízových bobulek. Kdo čekal "bombu", nového Angela, bude zklamán, je to spíše pokračování letní řady Angel Sunessence, jen ovocnější a místo světlemodré je v růžových barvách. Hezká a tuctová. Postupně se rozvoní základ, který mi připomíná růžový Vitacit :) Vzpomněla jsem si také na Aqua Allegoria Grosellina, příjemnou letní vůni se sladkokyselým rybízem.