databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Anael Makkaj

Anael
značka: Makkaj
parfumér:
rok: 0
určení: pro ženy
složení: damašská a marocká růže, hřebíček, pomerančový květ, ylang ylang, pelargónie, švestky, sušené meruňky, santalové dřevo, guajakové dřevo, pryskyřice, benzoin, pižmo, ambra, kadidlo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Dalia (26.11.2020 )

Růže pro velké holky …
I přes jistou opulentnost na mě tato vůně působí velmi uhlazeným a elegantním dojmem. Cítím růže s mýdlovými tóny, pelargonie s lehounkou stopou zemitosti, nasládlé aroma sušeného ovoce a koření a také závan dýmu. Mnoho složek, ze kterých vznikl krásně jednolitý celek.
Vyloženě sofistikované ztvárnění růže.

Avatar
slniecko (26.1.2019 )

Ruža. Veľmi poctivá, vypiplaná, výrazná záhradná ruža. Pridá sa marhuľa, najprv čerstvá, dobr dozretá, postupne intenzívnie a sladne do tónu sušenej. Šťavnatá slivka, žltá. Toto vyzerá na pestrú letnú záhradu, o ktorú je roky dobre postarané a teraz vydáva svoje plody.
Vôňa má jemne nostalgický nádych, pripomína kvalitne poskladané, košaté vône z mnulosti. Navrch, neviem ako to lepšie nazvať, pôsobí na mňa "prírodne", či prirodzene, proste živo, neumelo. Ku koncu o sebe dajú vedieť jemne sladké živice s trochou kadidla.

Avatar
wendulka (20.10.2018 )

Souhlasím s Červánkem. Skrze kořenitou orientální růži se stopou nahořklého "koženého" oudu, zahalenou v obláčku bílého pižma vykazuje v první fázi stopy příbuznosti s Designer Shaik. Velmi rychle se však ukáže, že kytice Anael je daleko barevnější. Obsahuje i svěží pomerančový květ a pelargónie a je položená vedle misky se sušenými švestkami a meruňkami.

Hřebíček se skořicí v další fázi jí pak dodá na větší živelnosti, tak i plnější dřevitý základ s ambrou, kadidlem a dalšími pryskyřicemi a co nejlepší i tóny chypre. Jinak řečeno, Anael je výsledkem jednoho žhavého milostného vzplanutí Opulent Shaik Gold Edition for Women a PHI Une Rose de Kandahar.

Avatar
Cervanek (31.7.2018 )

Velkolepá vůně nabitá hudbou tónů harfy v palácové zahradě. Stopy zn. Designer Shaik jsou jasně zřetelné, dále mi připomíná z 80 % Musk Yas. Na hranici dámské a pánské vůně jako jing a jang. Exotika z ní číší. Sametově hladké růže a vzácná dřeva s pižmem a kadidlem se mísí s vůní kůže. Kromě jemné hudby mám před očima luxusní tkaniny gobelínů v oranžové a fialové.Aaach,vůně působí blahodárně na mysl.
Edit: v zimě (12/2018) je dokonalou krásou, kterou umocňuje sváteční nálada doby adventu, slunovratu,vánoc i povánoční. . . .

Avatar
Martula (29.7.2018 )

Poctivá chypré jako ze starých časů, kdy se ještě ve vůních používal větvičník. Podobný styl jako Paloma Picasso, Eau du Soir. Tohle se už dnes mezi novými vůněmi hned tak nevidí.