databáze 143797 vůní od 9528 značek a 1814 parfumérů

Amber of Yemen El Nabil

Amber of Yemen
značka: El Nabil
parfumér:
rok: 0
určení: unisex
složení: labdanum, pačuli, santal, ambra, vanilka

Classic Collection

Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (27.6.2019 )

Ambra stokrát jinak.... Už začátek je zajímavý - zřetelný propolis s několika kapkami alkoholu (něco jako hustá propolisová tinktura nebo ochucená medovina), kterým se postupně prolíná sladký kouř se sladkou pryskyřicí a sladkým dřevem. Vůně působí většinu doby dojmem "hustoty", táhne se jak čerstvý med na lžíci, teprve po mnoha hodinách postupně zjemňuje a slábne. Tahle ambra není ani zabijácká ani otravná a už vůbec ne přeslazená nebo ulepená. Tahle ambra je prostě BOŽSKÁ....

Avatar
Lalaith (02.5.2015 )

Hutná, nasládlá ambrová vůně, uklidňující, s tóny propolisu a medu, trochy kakaa a vanilky. Slastně se táhne z malé lahvičky a provede mě celým dnem. Když mám před sebou dlouhý, náročný den a potřebuji podporu, volím Amber of Yemen. Drží dlouho, jen maličko barví na kůži.

Avatar
kwitek (15.1.2015 )

Prťavé zjevení. Nádherná sytá ambra, zpočátku ostřejší propolis, po chvíli sládne a zaoblí se, přidá se gurmánské kakao. Po čase se ustálí v nádherné pryskyřičně dřevité poloze, působí na mě prastarým až archetypálním dojmem - přenese mě do jiného světa, není to orient, spíš starověk, takto si představuji vůni starého Egypta nebo starověkého Řecka. Stačí pár máznutí titěrnou kuličkou a drží jak helvítská víra. Může něco tak úžasnýho stát takhle málo?!?!?