databáze 146041 vůní od 9646 značek a 1833 parfumérů

Ambar Jesus del Pozo

Ambar
značka: Jesus del Pozo
parfumér: Salamagne, Marie
rok: 2010
určení: pro ženy
složení: bergamot, tangerinka, kardamom, kosatec, pivoňka, zelený čaj, ambra, cedr, šalvěj
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (21.12.2020 )

Tak nějak jsem podle názvu čekala víc ambry....leč dočkala jsem se svěží vůni s býlím a zvětralým pivem s trochou medu a vazelínou - zvláštní vůně na můj vkus....

Avatar
daniela (22.11.2018 )

Jemná vůně s citrusy, zeleným čajem, lehkým kořením a mikroskopickým nádechem ambrové dřevitosti. Je osvěžující, hodila by se na léto (něčím mi připomíná bezstarostnou Un Dimanche a la Campagne, cítím i podobný omítkový tón) i na zimu, působí čistě a chladně (vzpomněla jsem si na Les Saisons: Hiver). Vůně je hezká, ale snad až moc jemná a nenápadná. Napadá mě použití: ideální vůně k lékaři.

Avatar
alibi (31.8.2018 )

Ambar je svěží kolínská, která se promění do nasládlé pryskyřičné vůně. V úvodu se svěží kardamom mísí se zeleným čajem s bergamotem. Takovým tím zdravotním čajem s přidanými nahořklými bylinkami. V závěru je kardamom doplněn nasládlou pryskyřicí, vanilkou a mandarinkou. Asi jsou k čaji právě podávány máslové kardamomové sušenky. (Nikdy jsem takové sušenky nejedla, ale prostě musí existovat a určitě budou dobré. Něco jako zázvorky bez zázvoru s kardamomem. Od úvodu k závěru není dlouhá cesta, vůně velmi rychle zeslábne. Zůstane pouze její stopa, kterou zachytíte jen s nosem přímo na kůži.