databáze 130100 vůní od 8890 značek a 1678 parfumérů

Acqua di Gioia (Eau de Parfum) Giorgio Armani

Acqua di Gioia (Eau de Parfum)
značka: Giorgio Armani
parfumér: Dong, Loc , Flipo, Anne , Ropion, Dominique
rok: 2010
určení: pro ženy
hlava: máta, citron Limone Primo Fiore Femminello z Kalábrie
srdce: vodní jasmín, pivoňka, červený pepř
základ: cedr, žlutý cukr, labdanum
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
viktorka_od splavu (31.8.2017 )

voní jako list, vodní list, svěží... ale je v ní něco ulepeného, jako zpocené a uprášené ruce. ani ne sladké, prostě upatlané lepkavé

Avatar
slniecko (27.4.2017 )

Kvetinovo-ovocná vodnička. Začína veľmi príjemným mätovo-citrónovým akordom, ktorý vystrieda ľahká, vzdušná zmes kvetov na čele s pivóniou. Trošku nečakane je to celé osladené hnedým cukrom a labdanom, zrejme, aby to držalo a ono to fakt na vodničku drží netradične dobre. Našťastie toho cukru nie je priveľa na to, aby úplne zmenil charakter vône.

Avatar
wendulka (25.9.2015 )

Ne, že bych vodní květinovky úplně odsuzovala. Občas se mezi nimi najde nějaká ta světlejší výjimka. A řekněme, že chápu tu pocukrovanou limetku s chladivě svěží mátou v úvodu, která má pravděpodobně představovat nějaký ten sladký letní koktejl. Méně už rozumím tomu, proč se ji rozhodli zároveň i opepřit.

Použitou směs vodních květů bych i brala, ale proč se na ně rozhodli vypustit asi tak milión barelů rozpuštěného cukru a laciný drogérkový cedr? No jestli bylo záměrem vytvořit lepkavě čpící brčál, co vám svírá útroby a drží jak přibitý, tak blahopřeju, ovšem já si dovolenou na exotických ostrovech představuji zcela jinak a jdu to smýt.