databáze 143797 vůní od 9528 značek a 1814 parfumérů

A Sorta Fairytale In Hyde Park Strangers Parfumerie

A Sorta Fairytale In Hyde Park
značka: Strangers Parfumerie
parfumér: Lomros, Prin
rok: 2021
určení: pro ženy
složení: broskev, hruška, květ jabloně, kosatcový kořen, pomerančový květ, mimóza, janovec, narcis, vanilka, mandarinka, otočník, med, pižmo, hlodáš, ambra, konvalinka, vřes
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
andry (26.12.2021 )

Mimóza není typicky s tóny sena a do gurmánska, spíš plná odlehčeně medového pylu, úplný žlutý keř, a pudrová asi jako když zasypete nezralou, ještě zelenou ochmýřenou slupku broskve nesladkým heliotropem. K tomu čisté a zahřáté tělové pižmo a z dálky závan narcisek a dalších žlutých květin, lehce zeleně drhnoucích, takže se necítím pylem přidušená. Zářivá, plná jarně-letního optimismu. Moc se dál nevyvíjí a teoreticky může unavovat, protože drží opravdu dlouho. Největší podoba je asi s Hummingbird od Zoologist - kvetoucí zahrada.

Avatar
wendulka (31.7.2021 )

Je dalším důkazem, jak Prin umí uchopit již existující parfémové téma a rozpracovat ho originálním způsobem dál. Úvodní svěží mandarinka s nakyslým zeleným jablkem, které na mně bohužel malinko sklouzává do koupelnového čističe, ještě tolik nenaznačí. Potom ale nastoupí perlivě sladký otočník s chomáčky kvetoucí mimózy s tóny sena, mandlí a vanilky, pudrový kosatec a sladký pomerančový květ s kompotovou hruškou a kapkou medu a už není o čem pochybovat - mladistvější, barevnější a ještě o trochu třpytivější variace na chanelovskou Beige v koncentraci eau de toilette.