Nechte se ohromit svěžími vůněmi Tommy Hilfiger Neon Brights

www.parfemy-elnino.cz

Horké letní dny spalují snad každého z nás, a proto přímo vybízí k voňavému osvěžení. Do hledáčku se nám dostaly dvě nové varianty vůní Tommy z roku 1995 a Tommy Girl z roku 1996 od Tommy Hilfigera, které jsou zaměřeny na vitalitu, jednoduchost a překvapivou vášeň. Jaké jsou tyhle „neonky“?


 
Dámská vůně Tommy Hilfiger Tommy Girl Neon Brights

Aktuální trend parfumérů tvořit stále nové variace a limitované letní edice na základě úspěšné vůně může být pro zákazníky leckdy matoucí a nepřináší povětšinou nic překvapujícího. To se ale nedá říci o nové variantě Neon Brights.

Dámská verze Tommy Girl Neon Brights je klasifikována jako květinově-ovocná vůně, která se vyznačuje spíše sportovnějším charakterem. V úvodu překvapí tóny připomínající čerstvě posečenou trávu, doslova výbuch zelených tónů v doprovodu zeleného jablka, šťavnaté mandarinky a květů citroníku.

Kdo by se domníval, že bude Tommy Girl Neon Brights po celou dobu svěží a jiskřivá, je na omylu. Výrazné květinové srdce, kterému vévodí mocná magnólie lehce okořeněná kardamomem, dává vyniknout sladkým květinovým tónům. Vzdáleně může vůně svou jedinečnou sladkostí připomíná kandované fialky lehce ovoněné okvětními lístky růží. Tommy Girl Neon Brights bude skvělou volbou nejen do horkých letních dní.Pánská vůně Tommy Hilfiger Tommy Neon Brights


Zvědavost nám nedala, a proto jsme otestovali i pánskou vůni Tommy Neon Brights. Patří k velmi originálním kouskům, které by rozhodně neměli uniknout Vaší pozornosti. Unikátnost této pánské vůně tkví v andělice. V pánských vůních se s ní tak často nesetkáváme. 

Vyvážená kompozice se otevírá svěžími ovocnými tóny citrónu a mandarinky. Mužné srdce obklopené originálními prvky anděliky, pikantního zázvoru a koriandru dodává celé kompozici potřebnou jiskru, moderní charakter a energii do života.

Vůně postrádá silnější fixátor, který by prodloužil její výdrž. I tak ale patří k povedeným kouskům, které dají vyniknout mužnému temperamentu a skvěle se vypořádá s nástrahami horkých letních dní.

Diskuze:
www.parfemy-elnino.cz (Obchody internetové i kamenné)
Komentáře k článku (0)