databáze 130350 vůní od 8908 značek a 1679 parfumérů

Wanderlust Oman Luxury

Wanderlust
značka: Oman Luxury
parfumér: Sieuzac, Jean-Louis
rok: 2018
určení: unisex
hlava: bergamot, citrón, růžový pepř
srdce: černý rybíz, skořice, šafrán
základ: cedr, guajakové dřevo, olibanum
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
ModestMourek (15.6.2021 )

Krásná nepřeslazená kolínská. Svěží citron, šťavnatý černý rybíz, trpká zeleň, snítka chladivé máty, nasládlý sametový mléčný fík a kadidlová pryskyřice s citrusovými podtóny. Projekce je slabší, výdrž přesahuje 4 hodiny.

Avatar
wendulka (23.1.2021 )

Ano, tak tohle je bio zelená vůně každým coulem. Někdo v ní najde kopřivy, někdo čerstvou mátu, někomu bude evokovat brouzdání se v trávě, pokryté ranní rosou v zahradě, kde se právě do bedýnek trhá úroda černého rybízu. A tím vším se prolíná jemná orientální linka v podobě pichlavého skořicového prachu a dřeva s podtónem teplého kadidla jako připomínka horkého letního dne.

Avatar
Renusatko (31.10.2020 )

Tahle vůně je pecka. Barva flakonu ji sedne, protože je svěží, temná a kořeněná. V začátku je velice výrazný citrus, posypaný vrstvou štiplavého pepře. Stačí chvíle a objevuje se tmavě zelená, dřevitá vůně s výrazným černým rybízem. Je letní, odpočinková, nesladká a přitom dost aromatická.

Avatar
Martula (28.6.2020 )

Kopřivy a máta najemno posekané, trochu poprášené skořicí a pokapané šťávou z černého rybízu. Bio pochoutka do horkého letního dne.

Avatar
Korsičanka (25.6.2020 )

Je mi 10 let a ležím s kamarádem ve vysoké trávě naší velké zahrady. Pozorujeme oblaka na obloze a dohadujeme se, jaká zvířata nám svými tvary připomínají. Svist, svist ...Zvuk kosy kamarádova otce se blíží a přináší vůni čerstvě pokosené trávy s všudypřítomnými kopřivami. Můj tatínek má totiž nemocné kyčle a už na kosení dávno nestačí. Nevadí, aspoň mám já - jedináček - kamaráda odnaproti celé odpoledne jen pro sebe.
Před chvílí jsme si nacpali břicha černým rybízem a naše obličeje připomínají indiánské rudochy. Z kuchyňského okna k nám zavane skořice - že by maminka pekla koláč? Mňam!
Ale tuto napínavou chvíli s blížící se kosou je taky třeba vychutnat!
"Zpropadení lumpové! Málem jsem vás seknul kosou," nadává kámarádův táta a svazkem kopřiv nás vyhání ze zeleného lůžka.
Prcháme před pálivým nepřítelem, paže a nohy plné svědících pupínků, ale smějeme se jako šílenci a očucháváme kůži vonící po svíravé zeleni kopřiv. Hořkosladké hody!