databáze 124380 vůní od 8629 značek a 1635 parfumérů

Vanille Absolu Montale Paris

Vanille Absolu
značka: Montale Paris
parfumér: Montale, Pierre
rok: 2008
určení: unisex
složení: vanilka, skořice, hřebíček, dřeva
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Dalia (29.11.2020 )

Něco pro mlsalky …
Nejprve cítím slzu alkoholu a za chviličku karamel, kterým pomalu prostupuje vzdušně působící vanilka. Nakonec na kůži zůstává poměrně jemná nadýchaná vanilková vůně s dřevitým akcentem. Podle mě je to gurmánka celoročně nositelná. Je taková něžná.

Avatar
blackviolet (16.4.2016 )

Vanilkový cukr se špetkou skořice a na začátku i malý kalíšek karamelového likéru. Pak zbude už jen vanilkový cukr, rozemletý na jemný pudr. Jenže ta vanilka není pravá vanilka, ale ethylvanilin.

Avatar
Miru (14.4.2016 )

...vnímám ji naprosto stejně jako wendulka. Jen s tím rozdílem, že mě kupodivu nenudí ani kvůli té své eventuální lineárnosti. Ale intenzita je víc než intimní... Vrrrr.....

Avatar
slniecko (29.1.2016 )

Brutálne silná, sladká vanilka, ako v nejakom výraznom kréme, cítim aj karamel a škoricu, ale len na podporenie tej neuveriteľnej vanilkovosti.

Avatar
wendulka (29.6.2015 )

Od počátečního zkaramelizovaného vanilkového cukru s trochou štiplavé skořice se rozvine do vzdušné prachové vanilky, hebounké jak pápěří. Sice pěkné, ale tohle je jediný vývoj, který vůně má a odehraje se během pár minut, takže se obávám, že by mohla začít brzo nudit.