databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Twilly d'Hermès Eau Poivrée Hermès

Twilly d'Hermès Eau Poivrée
značka: Hermès
parfumér: Nagel, Christine
rok: 2019
určení: pro ženy
hlava: růžový pepř
srdce: růže
základ: pačuli
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
slniecko (24.9.2019 )

Napriek tomu, že ovocie tu v zložení nie je uvedené, na ovocnú fázu z pôvodnej Twilly sa nezabudlo. Akurát tu je to ovocie iné, plné, dozreté, skôr "jesenné druhy". A nie je ho tm veľa. O to viac je korenia a neskorej, jesenej ruže, ktoré vytvárajú červeno-ružovo-senový kúzelný svet záhrady v neskorom lete. Končí príjemne krémovým základom.

Avatar
jerry (23.9.2019 )

Úvodní písčitě suchá sladce pepřová pasáž s růží schovanou pod vysušenými santalovými hoblinkami je prostě kouzelná. Ale ani po rozvonění se kouzlo neztratilo - vysušená písčitá hlína s jemnou dřevitou usušenou růží. V dojezdu pak lehký tělový krém s jemnou parfemací rozkvétající magnólie. Osobně se mi líbí nesrovnatelně víc než původní Twilly, která moje očekávání nenaplnila.

Avatar
Fleur (06.9.2019 )

Původní Twilly se rozhodla, že je načase skoncovat s pověstí slušné maminčiny holčičky a ukázat světu, jaká je rebelka, ale nedospěla dál než k vytetované růžičce na kotníku a k pepřovému spreji pro noční návrat z klubu. Vůni otevírá pikantní pepřový obláček, který se rychle usazuje a rozpouští ve smetanově hebkém krému z bílých květin (nemůžu si pomoci, cítím tam skoro až houbový podtón). Růže schovaná v té jemné štiplavosti je spíš planá šípková než velkokvětá zahradní a vyrůstá ze suché hlíny, evokované umírněnou pačuli. Líbí se mi o něco víc než původní Twilly a kvituji s povděkem, že se zcela obejde bez cukru a ovoce.