databáze 125300 vůní od 8664 značek a 1643 parfumérů

Rose Elixir / Roses Elixir (Eau de Parfum) Montale Paris

Rose Elixir / Roses Elixir (Eau de Parfum)
značka: Montale Paris
parfumér: Montale, Pierre
rok: 2010
určení: pro ženy
složení: citrusy, jahody, jasmín, pomerančový květ, ambra, pižmo, vanilka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Dalia (23.1.2021 )

Kytička z lesních jahod a letní sen …
Půvabná ovocně květinová vůně s výrazným akordem zralých lesních jahod a jemným akcentem květin. A všechno ostatní, co složení avizuje, to je jen tichý komparz.
Je to krásné!

Avatar
Miru (26.11.2020 )

…tak to je jedna z růží, co se mi nelíbí. Není tam sice pach bulharských růžových olejíčků, ale citron jo, jahody - teda spíš listy a teplo z pižma.
Velmi lehce zapomenutelná. Intenzita taky na prd.
…jako vyzkoušet exclusivky od Guerlaina a pak zkoušet jiné vůně - to je jak svézt se v mercedesu a pak si zpět přesednout do trabantu…
10/07/10

Avatar
jerry (14.2.2020 )

Začátek jahodově květinový, ale s poněkud nepříjemným podtónem syntetických jahod (velmi podobných jahodám v Miss Dior Chérie). Po rozvonění slazený zelený čaj s okvětními plátky plovoucími na hladině.

Avatar
daniela (14.2.2020 )

Květinový mix s ovocným nádechem malin a lesních jahůdek. Vůně růžové barvy, působí hladce a chladně. Po úplném rozvonění se přidají tlumené sladké citrusy. Vůně je příjemná a celkem univerzální, připomíná mi "vůni parfumérie".

Avatar
wendulka (28.4.2015 )

Ano, prvotní závan citrusů, jahůdek a křehké růže by se dal částečně přirovnat k původní verzi Miss Dior Chérie EDP. Tato fáze však na mně trvala pouze v řádech pár minut. Potom nastoupil tak neskutečně gumový jasmín, před nímž by se i Alien mohl jít zahrabat .

Když už jsem se obávala, že ta „guma“ snad začne hořet, došlo k překrytí jasmínu krystalky kandovaného cukru s tónem popcornu, kterým se vůně snažila připodobnit se opět základu původní Miss Dior Chérie. Začouzená ambra ji však odklonila zcela jinam a drydown v podobě zatuchlé zeleně s pižmem všechno zazdil.