databáze 105280 vůní od 8035 značek a 1465 parfumérů

Mademoiselle Guerlain Guerlain

Mademoiselle Guerlain
značka: Guerlain
parfumér: Wasser, Thierry
rok: 2014
určení: pro ženy
hlava: citron, bergamot, galbanum
srdce: marshmallow, kosatec, pomerančový květ
základ: kůže, bílé pižmo

kolekce Les Parisiennes, reedice La Petite Robe Noire 2

Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
daniela (28.1.2019 )

Mademoiselle Guerlain mě na první pohled moc nezaujala. Neokázalý začátek, vůně nesladká a semišově zastřená. Dokonce mi připadala neženská, spíše do pánska. Odstřik jsem ale chtěla poctivě unosit a dobře jsem udělala - vůně mile překvapila. Krásně se měnila, chvílemi byla tlumeně sladká a chvílemi semišově zastřená jako na začátku, cítila jsem nesladké guerlainovské tóny z Myrrhe et Délires. Objevila se i zeleň podobná hyacintu, vzpomněla jsem si na Chamade a pudrovou Ombré de Hyacinth od Forda. Po úplném rozvonění je vůně ještě více elegantní, jako klasická chypré. Mademoiselle Guerlain je vlastně hodně zajímavá a výjimečná dáma.

Avatar
Dalia (26.4.2018 )

Když dostanu chuť na růžovou …

Pár okamžiků v duchu nahořklých citrusů a pak už jen nadýchaná pěnová něha. Sladkost „maršmelounů“ se rozplývá v sametové vůni kosatce a pomerančové kvítky zlehounka navážou na úvodní tón a gurmánskou tíži nádherně odlehčí. Jako když chladivý vánek pročísne dusnem ztěžklé nedýchatelno. A aby té lehkosti nebylo příliš, přidá se prohřáté pižmo, které vše přitahuje jako magnet a měkce tiskne k hebké kůži.
Neinfantilně růžová vůně, která působí jako měkká náruč. Konejšivá a půvabná.

Avatar
slniecko (18.11.2016 )

Roztomilá púdrovka. Charakterovo mi pripomína Purple Fantasy, ale je intenzívnejšia, alebo Love Chloé, ale trochu tlmenejšia a prepracovanejšia. Nie je presladená, vynikajúco drží a ide do priestoru.