databáze 126594 vůní od 8705 značek a 1652 parfumérů

Lilylang Sylvaine Delacourte

Lilylang
značka: Sylvaine Delacourte
parfumér: Delacourte, Sylvaine
rok: 2016
určení: unisex
složení: italská mandarinka, růžový pepř z Réunionu, madagaskarský ylang-ylang, absolutní egyptský jasmín, laoský benzoin
Komentáře k vůni (6)
Avatar
andry (06.7.2020 )

Vůní na téma opalovací mléko a tropický ostrov je x(yz), ale tato se podle mě povedla a je moc příjemná. Máslový ylang je smíchaný s jemně pryskyřičným, vanilkově sladkým benzoinem a všechno je to hebké a nadlehčené měkkým bílým pižmem, které je základem této kolekce. Nic nikde nedrhne, všechno se jen tak krémově prolíná, pomaličku a beze spěchu jako líné odpoledne v houpací síti pověšené mezi dvěma palmami.

Avatar
alibi (24.9.2018 )

Hřejivý ylang - ylang doplněný jasmínem a tuberózou. Slunečná kompozice, ale odlehčená, průsvitná. Postrádá obvyklou hutnost a tíhu podobných exotických koktejlů.

Avatar
daniela (14.7.2018 )

Lilylang mi připadá od začátku vanilková. Nejdříve řídká a chladivá, jako vanilková zmrzlina. Pak se začne rozehřívat a je hutnější, připomněla mi klasické krémy (Nivea, Maryna, Creme 21), takže působí opravdu žensky. Růže, krém, ylang ylang, vanilka, podtón kokosového mléka. Opalovací krém v létě. Odpočinek na pláži v exotickém ráji někde na ostrově v Indickém oceánu. Po několika hodinách je to bílá pižmová vůně s vanilkou.

Lilylang mi připomněla ze začátku Cinému (tou vanilkovou zmrzlinou s trochou ovoce), pak L'Instant Magic (sladkost a tělový krém), nejvíce mi však připomíná Flower by Kenzo (růže, opalovací krém, pižmo) a Teint de Neige (sladký vanilkový pudr), v krémovější podobě. Barva sněhu... vlastně ten písek na exotických ostrovech, kde odpočíváme ve stínu, posloucháme šplouchání moře, větřík k nám zavane omamnou vůni květů z nedalekých stromů a osvěžujeme se kokosovým mlékem a vanilkovou zmrzlinou, ten bílý píseček má opravdu "barvu sněhu" :)

Avatar
domenica (13.1.2017 )

Slunečná, hřejivá pižmovka. Tohle je vůně léta a pláže. Ylang-ylang vytváří pocit slunečních paprsků na kůži, už ne tak ostrých, protože je pozdní odpoledne, zatímco ostatní bílé květiny jsou utlumené pižmovou měkkostí, vyvolávající pocit stále ještě teplého, jemného písku pod bosýma nohama. A hlava je plná myšlenek na to, jak strávit večer. Pozitivní, velmi příjemná vůně, vzdáleně připomínající Mayotte. Dobrá výdrž i projekce.
(5.12.2016)

O Sylvaine Delacourte, její značce a přechozí práci více v článku na Guerlinade: http://guerlinade.cz/2016/12/05/sylvaine-delacourte-la-collection-muscs/

Avatar
slniecko (06.1.2017 )

Veľmi jemnučký ylang s benzoinom, nadľahčený malou troškou sladkej, zrelej mandarinky. Neskôr tomu trošku pomôže nabrať grády ružové korenie, ale fakt len trošku, čím to tak trošku získa vetrový nádych. Vlastne celá tá vôňa by sa mohla volať "Trošku". Ale je príjemná.

Avatar
barbucha (17.11.2016 )

Jasná květinovka: růže (ve složení je sice "růžový pepř", ale já to vidím jinak :-), jasmín a ylang, maličko balzamický pryskyřice, všechno na pižmovým obláčku. Velmi "ženská" a výrazná.