databáze 133290 vůní od 9056 značek a 1715 parfumérů

Liberté Cacharel

Liberté
značka: Cacharel
parfumér: Michalon Bertier, Domitille , Polge, Olivier
rok: 2007
určení: pro ženy
hlava: bergamot, hořký pomeranč, plumérie, mandarinka
srdce: zmrzlý pomeranč, bílé květiny, třtinový cukr
základ: koření, pačuli, vanilka, vetiver
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (21.9.2021 )

Když jsem ji zkoušela na podzim byly to pomeranče s pačuli. V zimě je to první hodinu pačuli, pačuli a pačuli. Pak k pačuli přibudou těžké kytky a vanilka. Není to nijak hrozné, to rozhodně ne - jen to není vůně pro mě.

Avatar
Dalia (06.6.2020 )

Je zářivá, zvláštně, po svém způsobu … vnitřní záře, jako když několik zbylých uhlíků, rozházených kolem mateřského ohniště, stále žhne svou tichou vnitřní září … hledím do nich beze slov, jen s myšlenkami, s pomerančovou kůrou ve své dlani a s žárem z ohně rozpálenou tváří. Velmi pěkná a líbivá vůně.

Avatar
wendulka (07.3.2016 )

Po osvěžujícím úvodu s bergamotem, přezrálou mandarinkou a jiskřivě medovou plumérií se díky třtinovému cukru a pomeranči změní v ovocný drops s pomerančovou náplní, doplněný kouskem pomerančové kůry. A ačkoliv má sladký pačuliový základ se "stromečkovou" vanilkou, který by na mne kdekoliv jinde působil ulepeně a uměle, tady to i po těch letech a několika spotřebovaných flakonech nějakým záhadným způsobem stále funguje a je pro mě tak i nadále nejpovedenější vůní od této značky (takové podzimní slunce ve flakonu) a zároveň jednou z nejchválenějších vůbec.

Avatar
slniecko (18.2.2015 )

Orangina v pohári s kúskom pomarančovej kôry na ozdobu...proste oranžová limonáda s bublinkami, aj by to bolo fajn, keby to nebolo tak umelé.