databáze 112602 vůní od 8285 značek a 1554 parfumérů

La Violette Annick Goutal / Goutal Paris

La Violette
značka: Annick Goutal / Goutal Paris
parfumér: Doyen, Isabelle , Goutal, Camille
rok: 2001
určení: pro ženy
složení: turecká růže, fialka, list fialky
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (09.8.2019 )

Zpočátku svěží fialka i s lístečky a pár kapkami rosy. Postupně ale trochu "zcukrovatěla" a "zpudrovatěla" - obojí ale v přiměřené podobě (žádné cukrovo-pudrové závěje!) - je tak na půl cesty mezi dřevitou fialkou od Carona a sladkou fialkou od Molinarda. Je to vysloveně pohodová, klidná vůně - vysloveně aromaterapie - na denní nošení. A hlavně na jaro - pro mě jsou fialky prostě jarní vůní.... A co mě překvapilo nejvíc, je výdrž - snad nejlepší ze všech fialek, co znám.

Avatar
Dalia (13.4.2018 )

Něžná starosvětská fialka s rtěnkovým akordem. Uklidňující ...

Avatar
Leisha (28.4.2015 )

Ovocně-bombónová fialka, něžná, svěží, holčičí. S časem je pořád míň ovocnej mlsek a stává se z ní skutečná živá fialka... Jde dost do prostoru, ale vydrží sotva pár hodin. Alkoholový opar dle mých zkušeností přišel až po dvou letech a byl první známkou toho, že ta vůně fakt není trvanlivá...

Avatar
slniecko (08.2.2015 )

Najprv alkoholový opar ála Alpa – fialka, ale po pár minútach mizne a vykľuje sa zatiaľ najvernejšia, najpriezračnejšia a najkrajšia nepúdrová fialka, akú som kedy skúšala!

Nová fľaška - (verzia už bez mašličky, ale ešte s „Annick“ v názve) – je iná, ako pôvodná, ale tiež krásna. Trošku dospelejšia verzia – cítim viac zelené tóny a menej malinový tón, ktorý bol v pôvodnej verzii dosť výrazný. Je to žiarivo priezračná, verná fialka, nepudrová a necukríková, s pomerne veľkou projekciou a výdržou.