databáze 106730 vůní od 8089 značek a 1482 parfumérů

Covet Sarah Jessica Parker

Covet
značka: Sarah Jessica Parker
parfumér: Gottlieb, Ann
rok: 2007
určení: pro ženy
složení: vlhká zeleň, listy pelargónie, sicilský citron, levandule, čokoláda, zimolez, magnólie, konvalinka, pižmo, vetiver, kašmírové dřevo, týkové dřevo, ambra
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
alibi (24.9.2018 )

Herečka Sarah Jessica Parker se zviditelnila jako Carrie Bradshaw v seriálu Sex ve městě. Její první "celebrití" vůně Lovely byla poměrně úspěšná, proto při vytváření parfému Covet dostali parfumér Frank Voelkl (Firmenich) a kreativní ředitelka Ann Gottlieb více prostoru. A tak v roce 2007 spatřila světlo světa neobvyklá (i podle dnešních měřítek) orientální vůně poskládaná z čerstvých, zelených, květinových, lesních tónů a čokolády. Flakón vytvořil Chad Levigne. Značka Sarah Jessica Parker patří pod křídla společnosti Coty, Inc.


Sarah Jessica Parker se věnovala kampani na propagaci vůně velmi intenzivně. Reklamní slogan zněl "I Had To Have It.". Byla k ní natočena docela zábavná reklama. Podívat se na ni můžete na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=qSoOEVi2Prg . Šaty pro tuto reklamu vytvořil Christian Lacroix, a při jejím natáčení byla podle slov Sarah Jessicy zastavena doprava na Vendome Place v Paříži na dvě noci.


Mně se vůně Covet líbila okamžitě - cítím v ní kopřivy, citron a bílou čokoládu.

Avatar
kwitek (15.1.2015 )

Nenechte se odradit začátkem - na chvilku naskočí spařené kopřivy, které nemusí každý ustát. Pak se rozvine do fougerově bylinkové čokolády - což zní divně, ale lepší přirovnání nemám. Nejlepší do deštivého počasí. Konvalinky tam necítím (hurá) levanduli ano - dává tomu ten mírný větrový akcent (ale fakt jen malinko). Nejraději mám ten nasládlý konec, který vydrží docela dlouho. SJP má u mě palec nahoru, dobrá práce.