V naší databázi nejdete celkem 94565 vůní od 7495 značek a 1335 parfumérů

Cierge de Lune Aedes de Venustas

Cierge de Lune
unisex unisex
složení:
HLAVA: pižmo, pudrové tóny
SRDCE: absolutní madagaskarská vanilka, hedion, ylang ylang, růžový pepř, černý pepř
ZÁKLAD: ambroxan, semišový akord, kadidlo, pižmo
Tito uživatelé vůni: Mají (12) Chtějí (3) Chtějí zkusit (3)
Diskuze:
Aedes de Venustas (Značky)
Komentáře Komentáře k vůni (5):
Avatar
12. červen 2018 jerry píše:

Zpočátku hodně jemné dřevo se semišem, na můj vkus jemné až moc - navíc se během hodiny začalo zcela vytrácet. nečekaně ale přišel návrat ve velkém stylu v podobě ambry, sladce kouřové pryskyřice a sladkého pepřového prachu.

Avatar
21. květen 2018 Dalia píše:

Hvězdný prach ... snad první chladné pojetí vanilky, které jsem ve vůních poznala. Kombinace ylangu a pepře vytváří nevšední lehce větrový tón, který rezonuje skrze vanilkovou sladkost. I toho kadidla by se trocha našla, ovšem je pěkně tlumené, sotva postřehnutelný proužek dýmu, který se rozplývá do ztracena. Vůně nočního ticha, hvězdami posetého nebe, nekonečna ...

Avatar
02. leden 2018 milacka píše:


Zvodná vanilková vôňa Cierge de Lune bola inšpirovaná mystickým kaktusovým kvetom Cereus, ktorý kvitne výlučne za súmraku. Deň sa ponorí do tmy a maslové kvety roztvoria svoje kalichy smerom k hviezdnej oblohe, aby šírili okolo seba omamnú korenistú vanilkovú arómu.
Cierge de Lune je teplá kvetinová orientálka, hebučká ako najjemnejší semiš, ľahko korenistá s horkou stopou čiernej čokolády a opojnou prachovou vanilkou posypanou štipkou suchej škorice.

Avatar
15. listopad 2016 blackviolet píše:

Pudrová vanilková vůně, do níž se na začátku prolíná lehký květinový tón s ylang-ylangem a když ten zmizí z nočního nebe, hvězdný prach s kořením přidá trochu temnoty. Suchá sladkost rezonuje se semišovou kůží a lehce dřevitý ambroxan se stopou kadidla vrhají na pudrovou vanilku jemný stín.

Avatar
23. květen 2016 wendulka píše:

Na rovinu přiznávám, že po přečtení propagačních materiálů byla moje představa o téhle vůni před jejím uvedením poměrně dost specifická. Jak už jsem zmiňovala před jejím uvedením, Fabrice Pellegrin se pokusil do ní vtisknout svojí vlastní představu toho jak voní noční cereus. A s květinou, jak jsem jí dosud potkávala ve vůních jako Addict, nemá společného kromě toho, že je vanilková, zhola nic. Cierge de Lune je už od počátku díky citrusovým tónům hedionu a růžovému a černému pepři chladivá jako půlnoční obloha tak, jak slibují promo materiály a zásluhou bílého pižma zase hebce sametová.

Po pár minutách se zpoza pižma začne vynořovat smetanová vůně madagaskarské vanilky. V téhle fázi hedion přejde už i do květinové polohy a snaží se vyvolat dojem rozkvétajícího kaktusu. Úspěch se však dostaví až nástupem tropického ylangu s banánovými podtóny, Ten vanilku pořádně zahustí a ta se tak stává plnotučně krémovou. Přitom pořád ale zůstává i příjemně semišová, zatímco jí ambra s kadidlem zahřívají svými paprsky. Jde i celkem slušně do prostoru a dobře drží, takže sama za sebe můžu říct, že po zmatené Palissandre d´Or je Cierge de Lune pro Aedes zase krokem k lepšímu.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Penhaligon's
od: jerry, 17.srpen 2018
Yves Saint Laurent
od: jerry, 17.srpen 2018
Clinique
od: viktorka_od splavu, 17.srpen 2018
Comptoir Sud Pacifique
od: jerry, 17.srpen 2018
Estée Lauder
od: jerry, 17.srpen 2018
Yves Saint Laurent
od: jerry, 17.srpen 2018
Estée Lauder
od: jerry, 17.srpen 2018
Apothia
od: jerry, 17.srpen 2018
Calvin Klein
od: jerry, 17.srpen 2018
Calvin Klein
od: jerry, 17.srpen 2018
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod