databáze 143527 vůní od 9515 značek a 1813 parfumérů

17 Nandan Road Ulrich Lang

17 Nandan Road
značka: Ulrich Lang
parfumér:
rok: 2018
určení: unisex
hlava: zelené listy, sicilský citrón, bergamot
srdce: vonokvětka, kosatec
základ: cedrové dřevo, semiš, pižmo, ambrox
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Miru (14.2.2019 )

Sladké slunce!
Právě dozrálé čerstvé meruňky přímo z Pálavy...
...pevné, ale šťavnaté, oranžové, na povrchu jemňoulince drhnoucí, s dotekem zelených lístků a delikátní dřevitosti z větviček.
...vůně drhne nejen oněmi hedvábnými chloupky na povrchu oblých plodů, ale i semišem, jenž podprahově vnímám také,
a v nose cítím teplo, jakoby mi z těch sladkých ovocných dobrot slunce vlezlo do chřípí.
Nandan Road voní na způsob Daim Blond bez bez hlohu a kardamonu a bez lutensovské temnoty.

Avatar
viktorka_od splavu (13.12.2018 )

jako cesta vlakem na výlet, pochopitelně zcela ekologickým elektrickým, moderním a zcela pachuprostým dopravním prostředkem nového typu, za město mezi sady a louky, vše je zelené, kvete a plodí, ale uměřeně přiměřeně a organizovaně ve svých pevně daných záhonech, ve spořádaných zákrytech, dokonale zavlažované a bez lístku plevele. navštívíme i ukázkovou čisťounkou farmu, kde modrooké telátko semišovým čumákem pije čerstvé voňavé mléko. je to tak nějak moc dokonalé, a když se to smíchá trošku z toho bolí břicho. krásný nový svět.

Avatar
alibi (29.11.2018 )

Jednoduchá, nekonfliktní, svěží i květinová, jemná.

Vůně pro designera, na jehož skicách nenajdete žádné zbytečné kudrlinky a svůj záměr sděluje jednoduchými měkkými liniemi. Když tvoří, tak jeho minimalistické akvarely ve světlých tónech jsou podobné těm japonským.

V úvodu voní 17 Nandan Road jako ledový broskvový čaj. Snoubí svěží bergamot s jemnou vůní broskví, za kterou může nejspíše právě vonokvětka. Přidává se lehounce drhnoucí dřevitý kosatec a nasládlé bílé pižmo. Nic víc a nic míň.

A bohužel ano, cedr voní trochu jako ostrouhané pastelky (možná proto mne napadl ten designér :-) a ambrox má lehce umělý nádech laku na vlasy. A ano, připomněla mi firemní vonítko, které můj muž kdysi kdesi dostal, a které mi aktuálně krásně voní v autě. A ano, i přes to se mi fakt líbí :-)

Avatar
slniecko (15.11.2018 )

Veľmi príjemná, "hladká" citrusovo-ovocná vôňa. Je ako kus oranžového saténu. Citrusy s osmantom vytvárajú na jednej strane jasný, žiarivý, ovocný dojem, na druhej strane na nej nie je ansolútne nič ani ostrého, ani "dužinatého". Prosto hebká a vzdušná, optimistická vôňa. Ide na zoznam prianí.

Avatar
wendulka (13.11.2018 )

Je vůní zářivě žlutých citrónů, sladkých masitých mandarinek a zralých meruněk, doplněných pižmovým kosatcem a jemným semišem. Pro mě osobně je drobnou vadou na kráse ostrouhanotužkový cedr v ambrovém základu, nicméně si umím představit, že na správné nositelce může zapůsobit jako veselý životabudič.