Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 05. května 2020 14:29

clothilde vona je skvělá, taková hrozně příjemná upovídaná malá společenská kočička. Akorát je podle všeho už děsně stará, prej určitě přes 15 let, spíš víc, ale vidět to na ní není 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 05. května 2020 16:37

Potrefenáhusa Oni Tinkeri a Shirani vypadaji stejne, rozdil je jen ve velikosti (Meli jsme cerno-bileho tinkera, jmenoval se Dancer McCloud a mel kudrnaty knir ). Podle fotky , kde stojis u nich tipuju spis ty tinkery. Na Belgiky to fakt nevypada, oni maji trochu jine nasazeni krku a jinou hrivu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 05. května 2020 18:33

Solathis Jsou fakt veliký hodně, ale blbě se to fotí, ani s měřítkem to tak nevypadá 

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 05. května 2020 18:40

Od včerejška se tomu musím smám, tak se přiznám, některé uživatelky zdejšího vlákna si pamatuji pod jménem zvířete, nejlepší příklad-včera jsem potřebovala info k viru a pamatovala jsem si, že o té věci psala majitelka Viníčka ( JanieB ) nebo když na předchozí straně byl dotaz, jak se jmenuje kocourek clothilde , tak si to v duchu komentuju, že přece Oskar  a v práci se mi někdo představuje a já nejen, že za minutu nevím jméno, já ho pak ani třeba nepoznám. A to se na ty lidi soustředím nesrovnatelně víc

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 05. května 2020 18:53

Potrefenáhusa je vidět, že je u vás moc spokojená. Co Goliášek, Rufík a Trnka? Zvykli si na novou spolubydlící?

Zu

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 05. května 2020 21:45

Kdy jede další čivavaexpres?

Offline Biely kvet
Avatar
4034 příspěvků moje polička 05. května 2020 22:08
Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 05. května 2020 22:14

Zu :-D :-D Viníček jel teď přes víkend se mnou do ČR a strašně si výlet užil :-) Už přes dva měsíce se neviděl se svojí maminkou (bráchovým psem, hrozně se milují a vidí se jinak často) a taky s bráchovýma dětma, které taky zbožňuje. Každý se s ním o víkendu tolik hrál, že je z toho hotový ještě teď a už dva dny jen spí ;-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 05. května 2020 22:20

JanieB on je fakt sladkej

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 05. května 2020 22:22

clothilde goliáš na ni občas tak různě vyskakuje, ona na něj prská, ale taky se občas mejou...Rufík je ostražitej a moc ji nemusí (ale on teda i Goliáška jak může, tak trochu ošidí) a Trnka miluje všechny. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. května 2020 22:32

JanieB prostě klasický stafbulik.

Ja už popozitri..

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 05. května 2020 22:55

Potrefenáhusa Díky Je strašně zlatý!

Dadoo Kvůli tobě jsem sem dneska šla, jestli už náhodou nebudou fotky malé nové stafinky Těším se i za tebe, jsem zvědavá, co budeš říkat na ty první asi tři měsíce, kdy to je spíš kombinace tasmánského čerta a čtyř piraní než stafíček :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 05. května 2020 23:11

Vypadá to nyny, ale on ho v tom pelíšku hlídá

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 05. května 2020 23:31

Dadoo

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. května 2020 23:51

JanieB v pátek! Popozitri! Počítám hodiny

Jinak videa jsou na instagramu. Terapie Růženkou. 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 06. května 2020 07:28

JanieB Viníka už je tedy kus :-)

a všichni jako obvykle

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 06. května 2020 07:30
Reakce na Potrefenáhusa:

clothilde vona je skvělá, taková hrozně příjemná upovídaná malá společenská kočička. Akorát je podle všeho už děsně stará, prej určitě přes 15 let, spíš víc, ale vidět to na ní není 

​Viki je taky strašně upovídaná, jak přijdu z práce (nebo zvenku prostě), tak mňouká a mňouká (a já jí tedy odpovídám, ehm, a ona zas mě, takže to je něco jako v tom vtipu o nutnosti navštívit psychiatra)

a někdy se musím smát, ona má několik způsobů mňoukání a na moje věty reaguje různě 

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 06. května 2020 09:10

Zu No což tady, ale v realitě! Navíc ty lidi ani nepoznám, když pak nemají psa, pak mě někdo ve městě zdraví, a já vůbec nevím, kdo to je. A nedávno se ke mně jedna paní přihlásila ve městě se slovy "já bych vás skoro nepoznala, pořád vás vídám jen v tom venkovním oblečení na venčení". To jsem se nad sebou docela zamyslela!

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 06. května 2020 10:14
Reakce na Dadoo:

JanieB prostě klasický stafbulik.

Ja už popozitri..

​Přesně před rokem, jsem prožívala totéž. Jela jsem tedy pro našeho prcka 31. května. Silný pocit vzrušení, očekávání a těšení mi naskakuje ještě dnes. S chovatelkou jsem se domluvila, když byl na světě jeden den, takže téměř od začátku jsem všechno prožívala na plno. Prostě asi jako všechny tady, to prožívám s tebou. Růžence přeju hlavně zdraví, o to ostatní důležité v psím životě je už dávno postaráno.

Je dobře, že nejedeš sama, měla jsem ho sice v té psí autosedačce a je malý a hodný, tak neměl tendenci vyskakovat, ale polovinu cesty tak zvláštně kňučel a vyl, bylo mi ho strašně líto, tak jsem pořád mluvila a hladila a udržovala oční kontakt, dodnes nechápu, že jsem to nikam nenarvala. Naštěstí to byla jen krátká cesta z okraje Prahy. 

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 06. května 2020 10:16

Zina říkáš oblečení na venčení?!......