Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Vilemina
Avatar
2269 příspěvků moje polička 03. května 2024 15:25

žluťásek 

Máme tohle,  je to do zásuvky,  mléko se v tom ohřeje,  čistí se to (asi) dobře, čistí to muž,  páč jen on pije kafe s mlikem. Já černý a děláme ho v bialetce.

Offline žluťásek
Avatar
7656 příspěvků moje polička 03. května 2024 15:27

Vilemina jee, to je nějaký obří. Já si představovala podle produktových fotek něco velikosti termohrnku a ono je to spíš velký jak varná konvice?!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 15:31

Mrakoplas jo, to je dobré řešení. Akorát je to zase crcání navíc.

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 03. května 2024 15:32

žluťásek je to normální spotřebič do zásuvky. Mléko ohřeje nebo neohřeje, podle toho jak si přeješ (nevím jestli to studené umí každý, ale ohřívá každý). Některé umí ohřát bez šlehání. 

Meje se to ručně nebo některé lze v myčce, občas ho musím trochu podrbat za ouškem, je tam nepřilnavá vrstva, ale zůstane tam po vypláchnutí takový šlem, celkem ale práce na minutku. 

Hledej napěňovač mléka. Lepší jsou ty, co mají tu pružinku na dně. Konkrétní značku nedoporučim, na to jak je to primitivní Gerät jsem jich několik reklamovala, ale vždy v datartu vyřešeno ke spokojenosti. Ségra má tuším bez problémů Tchibo. 

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 03. května 2024 15:33

žluťásekjá ho mám na 300ml našlehaneho mléka. Tomu odpovídá velikost + podstavec.

Offline Vilemina
Avatar
2269 příspěvků moje polička 03. května 2024 15:38

žluťásek taková  menší varná konvice, podle označení je to na půl litru.

Offline žluťásek
Avatar
7656 příspěvků moje polička 03. května 2024 15:41

continuity dík moc! Na ten Tchibo zrovna koukám, ten se mi zdá vhodnej i do malýho bytu

Kafe mám ráda taky horký, doma si dělám z frenchpressu. V práci máme nějaký stroj, dneska jsem si tam udělala první kafe, zalila mlíkem z lednice jako doma a hop, rázem jsem měla frappe

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2024 15:44

žluťásek frappe

Online MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 03. května 2024 15:46

Jak to tady ctu, pripadam si sto let za opicema

Ja mam doma obycejny prekapavac, do hrnku prileju (ovesne) mleko z lednice, a hotovo. A kafe kupuju mlete. Tak vidim, ze jsem houby gurman!

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 03. května 2024 15:48

No nic, dnešek byl jedno velké wtf. Ani se mi to nechce psát, a myslím si že naši jsou jeden pitomejsi jak druhý.

A nevyřešilo se klasicky vůbec nic

Online MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:06

A s dovolenim na chvili prerusim kavovou debatu, protoze si fakt musim postezovat! Mam novou praci, podepsala jsem smlouvu na novy byt - a vubec se netesim a je mi smutno

Jeste nedavno jsem se nemohla dockat, az z Chicaga vypadnu, a ted se mi vubec nechce! Uvedomuju si, ze spousta veci tady mi bude chybet. Navic jsem velmi prilnula ke kolegum v praci, mame tam super partu. Kdyz jsem oznamila, ze jsem dala vypoved, tak se vrchni sestra, o ktere jsem si vzdycky myslela, ze obecne terapeuty nemuze vystat, normalne rozbrecela, to se mi jeste v zadne praci nestalo! Pri rozlucce jsem dostala tolik darku, ze jsem to nesla domu v pradelnim kosi. A vubec me sere, ze jsem se s tim stehovanim rozhodla zrovna ted, kdyz to v praci zacalo byt zase dobre (my jsme ted meli takove blbe obdobi, kdy korporat prudil, ze mame malo pacientu, a ze nepotrebujeme tolik terapeutu, takze nas sefka porad posilala delat neco jineho a ja jsem se bala, ze dostanu vypoved, protoze jsem v tymu nejnovejsi).

No a ten byt, to je dalsi vec. Ja miluju svuj bytecek v suterenu s parketami a obrovskym satnikem, protoze je ve starem dome, ktery ma smrnc a charakter. Novy byt vypada upravne a pohodlne, o to nic, ale smrncovniho na nem neni lautr nic! Proste "krabice" v bytovce. Vsude koberec. A jeste ty bytovky jsou v hnusne prumyslove ctvrti, ale za to si muzu sama, protoze jsem mela i jime nabidky, ale tenhle byt je 10 min od prace, tak jsem to vzala.

Takze jsem cela takova rozhozena, do niceho se mi nechce, a misto, abych se tesila na stehovani do statu a do mesta, kde se mi prece tolik libilo, se mi chce akorat brecet

Online MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:09
Reakce na rasaNori:

No nic, dnešek byl jedno velké wtf. Ani se mi to nechce psát, a myslím si že naši jsou jeden pitomejsi jak druhý.

A nevyřešilo se klasicky vůbec nic

​Ach jo

Tak nam o tom napis - ulevi se ti, a ja si tady nebudu se svou blbou naladou pripadat tak sama

Offline stes
Avatar
7394 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:17

MP Marge to je teda na dvě věci....ale držím ti palce, ono se to zlomí. Toho máš hrozně moc ke změně, já bych z toho byla úplně mimo. Ale to dáš

Online Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:21

rasaNori no hlavne, ze to nebyla zadna zvest o pohromach, nemocech a jinych besech, snad.

Online Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:24

MP Marge myslim, ze tyhle pocity jsou normalni pruvodni jev velkych zmen. Byt si zabydlis, bude to utulny a pohodlny, i kdyz to treba bude chvili trvat, nez si zvyknes. A drzim palce, at je v nove praci taky dobra parta.

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:32

Kokoska haha, ještě dva dny zpět se minili rozvádět, protoze na taťku prasklo, že mamku před 5 lety podvedltakže prý si promluvili, a protože taťka dlouhodobě bydlí na chatě, kde má práci, a mamka v bytě v Ostravě, tak řešili jestli za prvé prodat chatu, na které citově visí taťka i bratr, nebo prodat byt ve městě, a mamka se přestěhuje na chatu (což nechce), do toho bratr letos koupil ruinu k opravě kousek od chaty, aby to měl k našim blízko a bere jako podraz, že by ji prodali...tak z rozhovoru vyplynulo, že aby byla mamka spokojena, že si poridi mini karavanek za auto, a budou spolu cestovat, což je řešení jak vinojá vidím dva pitomce, a mám vztek vlastně na všechny tři. Jo a vlastně ještě z dnešního rozhovoru vyplynulo, že kdyby se taťkovi něco stalo, tak vše zdědí mamka a bratr a já nic, protože jsem nevlastní:D já už se fakt jenom směju, protoze mi to celé přijde úplně absurdní...

Offline Kan
Avatar
7097 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:36

MP Marge To je nostalgie. To bude dobrý, vydrž pár měsíců. Držím pěsti! 

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:42

MP Marge

Držím palce, bytem se teď netrap, i se ti líp.bude hledat jiné bydlení, když budeš tam. Měla si dost pádné důvody ke stěhování. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46146 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:45

rasaNori takze tvuj tata neni tvuj tata

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 03. května 2024 16:51

viktorka_od splavu ale to já vim:D