Pošta, poštové služby, kuriéri...

31. května 2015 15:38
Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 16. dubna 2024 13:50

barbucha Oni ti netvrdili, že ti nefunguje zvonek?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 09:18

coralline 

To se neodvážili, měla jsem doručování do práce

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 17. dubna 2024 14:09

Už zase mi zásilkovna  změnila dodací místo. Proč teda nabízejí možnost, která nefunguje?

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 01. května 2024 18:50

Já jsem před víc jak 14 dny poslala clothilde tisky a dodnes jí nedošly. wtf!Pochopitelně jsem ztratila podací lístek, protože mám adhd a přidružené choroby mozku. Achjo.

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 01. května 2024 21:13

Luna treba posta uz zavedla sluzbu - Vyzvedni si u odesilatele

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 02. května 2024 11:49

clothilde a dalsi bude Doruc si sam, ne?

Offline jerry
Avatar
9066 příspěvků moje polička 02. května 2024 12:47

Kokoska 

...samozřejmě spojené s navýšením ceny za vyšší spolehlivost samo-doručení

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 02. května 2024 13:32

jerry jo. A bude na to zvlastni aplikace.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 02. května 2024 14:23

Lidl mi rozdelil objednavku do 2 baliku, takze jeden je doma a druhej na poste...

Offline Kočka_toulavá
Avatar
328 příspěvků moje polička 03. května 2024 06:49

Zas.lkovna.. Podala som balicek do Z- B.xu, vyklopilo sa mi okienko, v ktorom bol cudzi balicek. Spanikarila som a boxik zavrela. Samozrejme, ze som tam svoj balicek pre novu majitelku nevlozila.

Kontaktovala som opakovane Z.-vnu, kontaktovala majitela balicku, poslala kody a fotky balickov, popisala situaciu, eviduju to. Zasielka medzitym spokojne pricestovala do CR a nikto nic. Situaciu eviduju, vyriesia do 30 dni.

Riesenie: Mam nepodany balicek poslat na najbližšom podacom mieste pod kódom ktory mi nefunguje a neriesit.

Nikomu nevadi, ze podacie cislo a cislo na baliku sa nezhoduje, iba mne. Mne prepadlo postovne a pan nema svoj balicek. Kontaktovala som ho, je to znamy znameho. Dokonca mu ani neprisla notifikacia o ulozeni balicka lebo dvierka zrejme neboli dostatocne zaklapnute, lebo balicek bol na doraz. Ten je tiez v klude lebo mu v Z. slubili, ze to eviduju a situácia sa riesi. 

Vo vydajni Z. sa pokúsili nanutit cudzi balik s cudzim menom pani odtialto, ktora o situacii vedela, ze balicek nebude preberat. Kedze ma o tom  informovala, ze zo Z. nedostali info som pisala aj mail na predajnu. Odpoved: Mam volat v case pracovnej doby.

Mam pocit marnosti. Pred par rokmi som riesila obdobnu situáciu so stratenym balickom a balicek stacili zachytit a otocit. Dnes? Nikto nic nevie a vsetci su v klidu, ved sa to riesi.

Neviem si predstavit, ze by u nas v praci informácie k rieseniu problemu fungovali takymto spôsobom.. 

Offline Kočka_toulavá
Avatar
328 příspěvků moje polička 03. května 2024 06:54
Reakce na jerry:

Kokoska 

...samozřejmě spojené s navýšením ceny za vyšší spolehlivost samo-doručení

jerry Ak to chces spolahlivo, urob si sam. To je trefne,

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 03. května 2024 08:58

Kočka_toulavá v týhle situaci bych zaplatila znovu poštovné a dál to neřešila. Ty nervy jsou horší než ty 4 eura nebo kolik to teď stojí. 

Už od Vánoc zásilkovou používám jen v případě nouze, zhoršili se strašně. Akorat poslání balíku  CR-SR zásilkovou je o půlku levnější než poslání doporučeného psaní poštou, tak někdy musím. 

Offline Kočka_toulavá
Avatar
328 příspěvků moje polička 03. května 2024 09:14

continuity Ďakujem za odpoveď. Prave, ja som si povedala, že to už riešiť nebudem, lebo som v tejto situácii urobila maximum. Pani má už balíček u seba- poslala som ho hned v ten den na inom podacom mieste. 

Za tento polrok je to už 2. zlá skúsenosť so Z- Boxom (predtým prehodené zásielky - Atelier des ors vs Fantasy knižka s cukríkmi- reklamacia nakoniec vybavená, ale trvalo to). Z. podacie miesta u obchodníkov si neviem vynachváliť - sem tam i niečo nakúpim tam, kde by som za normálnych okolností nešla. 

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 07. května 2024 19:21

Mám čerstvou zkušenost s WeDo.

 SMS ve středu: Přijedeme ve čtvrtek od 10-12 (chcete-li změnit čas doručení, nainstalujte si další pakárnu do mobilu)

Ve čtvrtek překvapivě nejsem doma. Telefonát s řidičem.

Prosím, aby mi to nechal na jejich výdejním místě (o dvě ulice dále).

Prý nelze, to oni nesmějí, mele cosi o doručence. Ale navrhuje, že mi to nechá u nějakého souseda.

 Ach, ta logika

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 09. května 2024 10:40

Samantha Wedo je ta absolutne nejstrasnejsi nejhorsi dorucovaci sluzba. Krome jednoho pripadu s nimi byl vzdycky nejaky problem. Vrchol byl kdyz meli prijet pro balik a neprijeli ani napoctvrte, trikrat jsem na ne cekala marne, pochopitelne jsem volala psala do jejich centraly tady i zahranici, vsechno marne. Behem tech deseti dni se na jednom telefonnim cisle kuryra vystridali tri lidi, takovou maji fluktuaci. Nakupovala jsem dost pres remixshop, ted si to dost rozmyslim a beru jen veci za par stokorun, protoze je velka sance ze o zaolacene penize clovek prijde...