Hájek, Aeronet, "pražská kavárna" a "lumpenproletariát"

24. listopadu 2014 21:50
Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 19. dubna 2016 15:27
Reakce na domenica:

Tak to je síla.

Navíc článek je podepsán Šéfredaktor AE News, ale nikde jsem nenašla, kdo to je, ani žádnou redakční radu, atd. Hlavně, že se nestydí si čtenářům říkat o peníze na provoz. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. dubna 2016 18:26
Reakce na domenica:

Že já to otvírala  Psáno v nejlepším duchu Červeného Hrádku...

Ale dva dotazy: Co jsou to notičky?! A kdo platí šéfredaktora "VK"?

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 19. dubna 2016 18:55
Reakce na domenica:

http://echo24.cz/a/wfNGe/aeronet-oznacil-protiruska-hnizda-cesky-rozhlas-i-univerzitu-karlovu

Po přečtení jsem s chutí vytáhla tubus s diplomem z jednoho z těch hnízd a slavnostně ho oprášila.  Ve skutečnosti však UK můj vztah k putinovskému Rusku opravdu, ale opravdu nezhoršila. Nemohla.  

Já taky. Vzhledem k absolvovanému oboru si teď připadám doslova jako podvratný živel.

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 04. srpna 2016 19:09

Co musím tahle kreatura ještě udělat, aby byl konečně odejit z politiky?

Aneb, slovy Dana Pribane: 

"Zeman lže a k omluvě ho musí (nepříliš úspěšně) nutit soud, Babiš ukradne 50 milionů, ale je to nějaká firma v holdingu, Hašek si za státní peníze kupuje články na propagandistických webech... a tahle trojka se drží na vrcholku popularity u našich voličů. A teď mi řekněte proč? ... samozřejmě je možné, že za to může Kalousek"

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 06. srpna 2016 19:17
Reakce na domenica:

Ten příspěvek (spíš teda jeho zakončení) mě dost pobavil.

Ale já ti řeknu co by museli udělat... chodit v padnoucím obleku a kultivovaně a inteligentně se vyjadřovat. V tu ránu by z nich byl veřejnej nepřítel a zlosyn číslo jedna. 

Takhle je naprosto fuk, jestli ukradnou i sirotkovi lízátko. Protože jsou to, Máňo, chlapi z lidu - jedni z nás!

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. srpna 2016 20:10
Reakce na barbucha:

Kultivovaně a inteligentně mluvit.... například u Babiše vůbec nevím, jak se vyjadřuje, protože jsem dodnes nezjistila, jakou řečí vůbec mluví ! ( ale vždy když ho slyším, mi naskočí major Terazky)

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 06. srpna 2016 20:51
Reakce na náťa66:

Mluví jak Husák, všetkoslovensky 

Ale to stačí - ačkoliv nosí obleky nepochybně drahý, tak ten ksicht  a projev je, k radosti našeho lidu, přebijou.