Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline prďola
Avatar
3749 příspěvků moje polička 01. prosince 2022 11:10

0zero7 

Peptide Moisturizer - i když je z pohledu účinných složek docela minimallistický (určitě ideální pro vrstvení), tak použité peptidy, zejména RoyalEpigen, jsou moc fajn! Působení je spíš regenerující než preventivní.

Ceramide Night Treatment - skvělá kombinace několika hydratujících složek, aminokyselin a úplného ceramidového komplexu pro posílení kožní bariéry (ten, aby byl účinný, musí obsahovat mastné kyseliny, ceramidy a cholesterol).

Podobné formulace mám moc ráda - málo "vaty" (resp.kondicionačních složek), jen nezbytně nutné ingredience pro emulgaci, optimalizaci pH a konzervant. O to víc místa pro účinné složky

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 01. prosince 2022 16:57

prďola jsi zlata. Dik moc. Za ty minimalni penize je to fajn. Zkusim i Ceramide Treatment. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 01. prosince 2022 18:48

prďola děkuju, prohrabu se historií a něco si vyberu :) 

Offline Miru
Avatar
13878 příspěvků moje polička 01. prosince 2022 18:53

prďola 

Děkuji moc!

Tak jsem ráda, že vím, do čeho můžu investovat

Offline marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 20:15

Dneska jsem si objednala nové sérum s antioxidanty a hydratační sérum na zimu. Složení vypadají nadupaně, tož su zvědavá. 

Offline prďola
Avatar
3749 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 20:27

marieu Oba produkty vypadají na první zkouknutí fakt perfektně! Zejména sérum s antioxidanty, které má ve složení SOD (Superoxide Dismutase), mě vyloženě nadchlo.

Obojí je skvělý tip a cena lidová

Offline marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 20:42

prďola viď...? A.florence po Brexitu u nás na čas vymizela, takže kupuju až teď, přijde mi to hodně vymazlený. Ceramidové sérum ale užiju taky dost. Zvlášť v práci (nevětráno, zatepleno, utemováno a zvláštní "klima" na sálech) mám strašně dehydratovanou pleť. 

Offline prďola
Avatar
3749 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 20:46

marieu Já bych byla nadšená už z té kombinace ceramidů s cholesterolem + ectoin + aminokyseliny + nedráždivá stabilní forma vit. C. Ale u toho SOD jsem se vyloženě zatetelila Velmi povedené!

Offline Miru
Avatar
13878 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 06:24

marieu 

...díky za super tip!

a, prosím, prďola 

odkazy, co dala marieu - ta kosmetika je lepší nebo nastejno s tou Teoxane, co jsem dávala já.?

Offline Miru
Avatar
13878 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 06:29

marieu 

neměla by jsi taky, prosím, tip na nějaký dobrý šampon.?.

Offline marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 08:22

Miru vlasovou kosmetiku až tak moc neřeším- před 2 lety jsem zkoušela "curly girl method", ale nemám čas na ten jejich styling, nicméně jsem začla používat vlasovou kosmetiku, která k té metodě patří. Na běžné mytí používám tuhý šampon české výroby většinou v kombinaci s tímto kondicionérem a řekla bych, že dobrý. Jednu za 2-3 týdny umyju hloubkově čistícím šamponem a dám masku pod čepici a ručník na napaření. Produkty jsem si vybrala z těch kudrnatých eshopů podle potřeb svých vlasů, výběr mají fakt velký. Jo a koupila jsem si doplněk pro podporu růstu vlasů, těší mě, že je český a líbí se mi složením. Odkaz zde

Offline marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 08:23

prďola přesně, jako by u formulace někdo používal hlavu

Offline prďola
Avatar
3749 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 08:53

Miru Ono se to dost těžko posuzuje, protože každá pleť potřebuje třeba něco jiného. Značka Teoxane se zaměřuje především na hydrataci, obsahuje několik velmi zajímavých složek (např. NovHyal - Glycerin, Aqua, Disodium Acetyl Glucosamine Phosphate), které jsou velmi účinné v nižších vrstvách pokožky.

A obecně - pleť potřebuje kombinaci poměrně velkého množství aktivních složek, které stejně do pár produktů nenacpeš. Ideální je mít vychytenou péči v rámci několika značek a tu průběžně střídat. Já vím, že to zní blbě, ale neumím si to jinak představit

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 08:54

prďola Prosím tě, to sérum s antioxidanty, které sem dala marieu , bych mohla používat místo Buffet Cooper Peptides od Ordinary? Já jsem v péči o pleť hroznej minimalista, mám celkem tři produkty dohromady na den i noc, ale že bych udělala změnu :-).

Offline marieu
Avatar
4500 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 09:14

999 nepotěším tě, ale není to totéž. V rámci anti-age péče dává smysl používat obojí. Antioxidanty chrání před poškozením buněk volnými radikály, event. pomáhají rozjasňovat pleť jako vitamin c, peptidy pomáhaji zpevňovat- jsou to základní stavební kameny leo tvorbu elastinu a kolagenu. V principu by měl člověk použít antioxidanty, peptidy, hydratovat a používat spf. Pokud se nebavíme o čištění a tonizaci

Offline Miru
Avatar
13878 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 09:16

marieu 

děkuji!

Jo, to složení přípravku je parádní

Offline Miru
Avatar
13878 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 09:16

prďola 

...jasné, díky moc

Offline prďola
Avatar
3749 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 09:43

999 Jak to píše marieu Přesto, že Buffet Cooper Peptides je z pohledu složení komplexnější, tak by určitě nebylo na škodu ho nějaký čas prostřídat jiným produktem, který má tu péči koncipovanou trochu jinak. A po vypotřebování té doplňující péče se k němu zase vrátit.

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 07. prosince 2022 11:36

prďola Díky, takže nevrstvit je přes sebe, ale střídat? 

Offline prďola
Avatar
3749 příspěvků moje polička 08. prosince 2022 00:58

999 Jj, určitě střídat