Van Cleef & Arpels Collection: Ojedinělá kolekce vzácných a luxusních vůní

www.parfemy-elnino.cz

Již jste o nich slyšeli? Podlehněte výjimečné kolekci luxusních vůní inspirovaných krásou čisté přírody. Společnost Van Cleef & Arpels v září roku 2009 uvedla na trh exkluzivní řadu Extraordinaire, která vznikla ve spolupráci s nejlepšími světovými parfuméry. Jednotlivé vůně  byly vytvořeny jako solitérní umělecká díla, která vypovídají svůj vlastní příběh inspirovaný panenskou krásou přírody.V jarním období jsou v oblibě květinové vůně, tak proč se neodlišit od davu? Výjimečné složení vůně Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale překypuje květinovými tóny gardénie, která dodává parfému jedinečné, originální pojetí. Delikátní svěžest tohoto parfému Vás nadchne v každém okamžiku všedního dne, při večerní schůzce okouzlíte své okolí svůdnou květinovou kompozicí.


Vždy nemusí platit, že luxus = zlato a drahé materiály. Tvůrci této kolekce nechtěli přebít jedinečnost jednotlivých vůní designově výraznými flakóny. V jednoduchosti se skrývá krása, a tak tuto ojedinělou kolekci sedmi vůni ukryli do jednoduchých identických flakónů z masivního skla uzavřených černým uzávěrem. Výjimečnost těchto vůní je skryta v jejich složení. Na použité suroviny jsou kladeny velké nároky. Právě proto se pro výrobu vůní Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire vybírají opravdu jen ty nejkvalitnější a nejdražší suroviny.

Zařaďte se i Vy mezi věrné zákazníky této značky, stejně jako mezi ně patři i světové celebrity jako např. Sophia Loren, Julia Roberts nebo Uma Thurman.

Diskuze:
www.parfemy-elnino.cz (Obchody internetové i kamenné)
Komentáře k článku (0)