"Příslib" Frederica Malleho

Avatar od wendulka, 12. října 2017

orientální kolekce se rozrůstá o Promise

Před třemi roky Frédéric Malle značně rozvířil parfémové vody, když představil The Night, nefalšovanou arabku z těch nejlepších surovin, tehdy dostupnou výhradně jen v Bloomingdale's v Dubaji za velmi exkluzivní cenu. Nyní obrátil svou pozornost opět na Střední Východ a připravil k The Night následovnici, nazvanou The Promise. Hlavním tématem je znovu růže, tentokrát je to ale kromě té turecké i růžová esence z Bulharska, doplněná tóny jablka, růžového pepře a hřebíčku na pačuliovém základu s šáchorem a labdanem. A když růže, nemohl ji svěřit nikomu povolanějšímu než znovu Dominique Ropionovi.

Tím ale dobré zprávy zdaleka nekončí! Promise sice tvoří společně součást tzv. orientální kolekce, zaměřené především na Střední Východ, ale na rozdíl od ní už není vázaná exkluzivní dostupní jen v těchto končinách. Naopak od dnešního dne je kromě londýnského Harrods dostupná rovnou i na oficiálním e-shopu značku ve všech velikostech a tentokrát za mnohem příznivější cenu než The Night. 50 ml flakon stojí 190 euro a 100 ml flakon vychází na 275 euro. A dá se předpokládat, že časem by pár kousků mohlo zabloudit i na další prodejní místa vůní Édition des Parfums Frédéric Malle. Větší lákadlo parfémového podzimu si při této konstelaci lze asi jen těžko představit. Nemůžu se dočkat! Co vy?

Diskuze:
Frédéric Malle (Značky)
Komentáře k článku (8)
bnobren
bnobren (19.9.2019 )

bnobren
bnobren (19.9.2019 )

sisa.b
sisa.b (13.10.2017 )

Ďakujem za článok a na vôňu som už zvedavá :)

Cervanek
Cervanek (13.10.2017 )

To je hodne zajimava informace. DIKY za ni

DR to s ruzemi fakt umi, jeho POL u me vede zatim i z financniho hlediska - tez pujdu po vzorku

supanda
supanda (13.10.2017 )

Zpráva dne, těším se.

cinkja
cinkja (13.10.2017 )

Určitě zabloudí a už teď se těším. Rukopis Dominiqua Ropiona je v ní neoddiskutovatelný. Růže umí famózně a v tomto případě myslím, že Portrait of a Lady získala svého staršího bratra :-).

Korsičanka
Korsičanka (13.10.2017 )

A já nesmím zůstat pozadu, neb FM a růže hlavně jsou moji favorité:)!

Martula
Martula (12.10.2017 )

Tu musím sehnat děj se co děj :-)