Dior La Collection Privée se po roce opět rozroste

Avatar od Mitzi, 1. března 2015

Přichází mléčně sladká čokoláda s kouřovou madagaskarskou vanilkou.

Mám ráda ty nenápadné zmínky, které se začnou pomalinku vynořovat na internetu a provokovat moji zvědavost.

4.4.2014 si firma Parfums Christian Dior nechala registrovat nový název Fève Délicieuse. V parfémových diskusích se první zmínka objevila až mnohem později. V době registrace názvu totiž přicházela na trh Cuir Cannage (vůně kožené kabelky), takže první malá fotka chystané další novinky se dala zahlédnout až před koncem roku 2014.

Jak by asi mohly vonět "lahodné boby" v podání dvorního parfuméra zn. Dior?

Samozřejmě skoro všichni zatím čerpáme z omezených informačních zdrojů, ještě není moc zvěstí, jak novou vůni Francois Demachy umíchal. Na basenotes je podrobněji popsána (dle informace z druhé ruky - bez možnosti ji očichat) jako "orientálně-gurmánská harmonie" s tóny tonky, vanilky, karamelu, kakaa a pralinek.

Uvedení na trh je plánováno na druhý květnový týden.

I první promo fotka říká jasně, že milovníci gurmánek se rozhodně mají na co těšit!


V květnu Dior rovněž nabídne čtyři vůně z řady La Collection Privée v objemu 450 ml. A jelikož tato velikost nemá rozprašovač, můžeme si někdy v budoucnu naporcovat Oud Ispahan, Grand Bal, Gris Montaigne nebo Ambre Nuit.

Diskuze:
Dior (Značky)
Komentáře k článku (5)
Miru
Miru (13.3.2015 )

...to by se mi mohlo krutě líbit.!

Mitzi
Mitzi (02.3.2015 )

V Pařížské je mají (tuto teda asi až za dva měsíce) a ceny nejsou úplně lidové. Bohužel pořád rostou. Co si pamatuji z loňska, tak malé balení bylo asi za 6600 (125 ml) a větší balení myslím za 8800 (250 ml).

Venea
Venea (02.3.2015 )

Jako nepolíbená touto řadou od Diora bych se chtěla úplně blbě zeptat kolik tato nová FD bude stát a v jakém objemu se vyrábí. Předpokládám, že na Pařížské tyto vůně mají nebo ne?

Jako milovnici gurmánek mě tato novinka pochopitelně velice zaujala :)

Mitzi
Mitzi (01.3.2015 )

Myslím si, že Gris Montaigne bude žhavým adeptem ;) a bude záležet asi taky na ceně. Já ji odhaduji na více než 330€ (za tolik bylo v nabídce velké balení Cologne Royale, ale ceny jdou pořád výše, bohužel).

wendulka
wendulka (01.3.2015 )

No musím říct, že i když mě velká část diorových exkluzivek míjí (některé jako Gris Montaigne, Bois d´Argent nebo Grand Bal se mi líbí, ale spíš jen na odstřik), tak tentokrát jsem zvědavá maximálně. Poslední dobou se totiž s vůněmi s tonkou hodně kamarádím :) . Tak že by tohle byl můj první exkluzivní Dior?
Doufám, že to uvedení druhý květnový týden nebude platit jen pro Paříž, ale pro všechna prodejní místa s exkluzivkami Dior, to by se mi totiž hodilo naprosto báječně do plánu :) .

A ta zpráva o velkých flakonech je báječná, zrovna o Gris Montaigne bych určitě stála.