databáze 116716 vůní od 8384 značek a 1580 parfumérů

Zuhoor Al Haramain

Zuhoor
značka: Al Haramain
parfumér:
rok: 0
určení: pro ženy
složení: růže taif, lilie, fialka, pižmo, oud

Chic Collection

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (04.3.2018 )

EdP. Nádherná vůně sladších fialek kombinovaných s jemnou růží - není nijak přehnaně sladká. Naopak jemné pižmo a trocha hladkého dřeva ji příjemně nadlehčují. S přehledem strčí do kapsy mainstreamové fialkové vůně typu Féerie nebo Insolence. A o perfektní výdrži nemluvě....

Avatar
wendulka (28.4.2016 )

Tuhle vůni jsem strašně moc chtěla vyzkoušet v době, kdy mi ještě Insolence nepřišla tak sladká, jelikož jsem četla v recenzích o údajné podobnosti. Tehdy jsem se poměrně zděsila a pojala podezření, že zbytek ve flakonu, z něhož jsem tehdy zkoušela byl možná už lehce jetý a rozhodla se s odstupem času opatřit si znovu čerstvý vzorek. A i když se mi podezření potvrdilo, výsledek není o moc lepší. Co se týče podobnosti, něco málo by se asi našlo. Chybí bergamot s červeným ovocem a kosatcem, místo nich tu najdete obecné citrusy s pomerančovým květem a fialky, akorát že je někdo vyválel v hlíně a nahořklém šafránovém prachu. Po rozvonění se pak z ní vyklubou klasické fialkové bonbóny v bílém pižmu.

Avatar
slniecko (08.2.2015 )

Sladký práškový cukor zmiešaný s púdrom...fialkovým...strašne sladké, ale sucho-sladko-prachové, nie lepkavé.

Avatar
unseen (10.1.2015 )

Na začátku neuspořádaná, chladná a trochu syntetická směs polámaných zelených větviček a rozdrcených fialkových lístků a kvítků i s trochou hlíny. Z té se záhy vyloupne kytička fialek. Ty jsou sametovost jí dodává lehký poprašek pudru a plnost růže. Vůně se nijak zvlášť nemění, v základu hraje prim suché dřevo s trochou vanilky a pár suchých kytek. Zuhoor je lehká a hřejivá jako první jarní den a má vynikající výdrž.