databáze 122330 vůní od 8578 značek a 1627 parfumérů

Trouble Boucheron

Trouble
značka: Boucheron
parfumér: Cavallier-Belletrud, Jacques
rok: 2004
určení: pro ženy
hlava: citron, náprstník
srdce: jasmín
základ: vzácná dřeva, vanilková ambra, modrý cedr
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
teena-s (25.10.2020 )

Stará dobrá Maroussia z '90., sladká hutná kořeněná přesto freš,než se z ní stala matrona ,mlsala vanilkové řezy s citronkovou polevou, měla krok baletky, byla cítit mládím,vůně je žlutozelená jako její oči,rubínově rudá jako rty,vanilkově křupavá,jiskřivě "Jelenová" poctivé mýdlové vločky ovoněné růží a jasmínem,říkám si jestli takhle nevoněla Heduš když EccoHomo Ludánkovi se slzama v očích vyčítala "kde už mohla bejt"

Avatar
slniecko (28.3.2018 )

Moje staré hodnotenie: Jagermeister, potom ako Jagermeister nakvapkaný na kocke cukru....toto by mohlo byt fajn na takú vlezlú studenú jeseň, alebo zimu ku krbu.
Nechcelo sa mi veriť, že niečo takéto by bolo tak obľúbené a tak spomínané, tak som to dnes skúsila po rokoch znova. Výsledok: Jagermeister, potom ako Jagermeister nakvapkaný na kocke cukru.
Jediné, čo by som doplnila, je jemný závan čínskej gumy, ktorý mám tak rada na Jaipur Spahir, ale sem sa proste príliš nehodí - a aj tak je prislabý. Asi ma tá vôňa proste ignoruje.

Avatar
wendulka (08.6.2016 )

Je společně s dámským Boucheronem před reformulací nejpovedenější vůní od této značky a zároveň jje podle mě i jednou z nejhezčích vanilkových vůní vůbec. Kombinuje přírodní citrón, jehož dužinu rozmačkáme a promícháme s cukrem a krotkým jasmínem, aby zesládla a následně přidáme vanilku. Ta mi potom díky cedrovému jehličí a ambře, která se přidá v základu, evokuje tác vanilkových rohlíčků pod vánočním stromkem. Je velká škoda, že už se nevyrábí, ale zase na druhou stranu, pokud by ji měli zprznit jako zmiňovaný Boucheron pour Femme, tak je to možná dobře.