databáze 115526 vůní od 8362 značek a 1572 parfumérů

Terre d'Hermès (Eau de Toilette) Hermès

Terre d'Hermès (Eau de Toilette)
značka: Hermès
parfumér: Ellena, Jean Claude
rok: 2006
určení: pro muže
hlava: grapefruit, pomeranč, pazourek
srdce: pepř, červený pepř, pelargónie, pačuli
základ: cedr, vetiver, benzoin
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
jerry (26.3.2019 )

Jedlový les za ranního oparu, postupně se objevil nasládlý kouř odlehčený vetiverem. Konec je cedrově vetiverový. Lehce tajemná vůně - typově mi připomíná zakouřený Sycomore.

Avatar
gonga (25.3.2019 )

ModestMourek mi naprosto mluví z duše, Terre d Hermes je jedna z vůní, které, ač velmi oblíbené, zcela nesnesu, dělá se mi z ní nevolno a bolí mě hlava, jen se na ni podívám. Je suchá a agresivní a když ji člověk jednou k sobě pozve , jen tak se jí nezbaví.

Avatar
ModestMourek (23.2.2018 )

Tady se trojice parfém-kůže-nos vyřádila. Celou dobu cítím syntetickou citrusovo-dřevitou směs, ze které se mi zvedá žaludek. Hrůza. Narazil jsem na informaci, že parfém tvoří především methyl pamplemousse a Iso E Super (55 %). Docela bych tomu věřil, protože přírodní vetiver v něm necítím.

Avatar
Renusatko (19.9.2017 )

Pánská vůně, ale zkoušela jsem jí na sobě. Je to naprosto věrohodná vůně lesa. Les, kde se kácí dřevo, jako když jsem byla malá. Ta vůně čerstvě pokáceného dřeva, jehličí, pryskyřice, lesní půdy a mechů, které jsou ještě mokré od nočního deště. Někde zezadu je cítit slabá vůně pomerančového čaje z termosky. Moc příjemná, pro mne v tomhle spojení je to vůně pro chlapa dřevorubce, ne pro žádnou sušinku.

Avatar
wendulka (17.5.2016 )

Jestli s něčím božský Ellena opravdu umí pracovat, jsou to citrusy, co vyzní přírodně. Tady je zkombinoval nejprve s drceným červeným pepřem a mátově svěží pelargónií. V základu pak citrusy ustálil s pomocí zemitých tónů pačuli, hladkého cedrového dřeva, krotkého vetiveru se slaným podtónem a vanilkového benzoinu. Jedna z nejkrásnějších citrusově-dřevitých vůní, kterou bych rozhodně nevyhraňovala jen mužům.