databáze 141130 vůní od 9432 značek a 1798 parfumérů

Petite Chérie (Eau de Parfum) Annick Goutal / Goutal Paris

Petite Chérie (Eau de Parfum)
značka: Annick Goutal / Goutal Paris
parfumér: Doyen, Isabelle , Goutal, Annick
rok: 1998
určení: pro ženy
hlava: broskev, posečená tráva
srdce: hruška, bulharská růže
základ: vanilka
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (09.8.2019 )

Zpočátku nic moc - taková nějaká tuctová ovocenka, ale hodně rychle se z ní vyklubala jemná vůně šťávy z neslazeného třešňovo-hruškového kompotu zakončená jemnou vanilkou. Taková celkem univerzální vůně pro denní použití - ale výdrž není nijak ohromující.

Avatar
alibi (13.9.2017 )

Broskvová šťáva, ve které se koupou dřevité stonky růží. Úplně vidím nahatou krásku na pikniku v trávě, jak krájí broskve a svému milému je vkládá do úst jako předehru jiných radovánek :-)

Avatar
wendulka (18.11.2015 )

Jedna z prvních vůní, která mi ukázala, že lehké letní vůně nepotřebují k osvěžení bezpodmínečně vždy jen citrusy. Zde tento úkol zastává nezralá zelená hruška s vůní čerstvě posečené trávy. Po rozvinutí se z toho vyloupnou orosené růžové okvětní plátky. V základu všechno hezky dotváří vanilka, poprášená "pudrovým" pižmem, který někdy působí tak, jak bylo zamýšleno - dětsky - jindy však zase dokáže docela drhnout.

Avatar
andry (18.6.2015 )

Mladá, svěží, čerstvá zelená travička (nelze bez zdrobněliny), na které jsou vyskládané jednotlivé kousky dokonalého ovoce první jakosti: hrušky a broskve. Přes tu zeleň je ovšem, těžší a těžší je rozeznat. A bohužel ve mně vůně úspěšně vyvolává dojem, jako bych tu trávu jedla. Velmi autentické..