databáze 146008 vůní od 9644 značek a 1833 parfumérů

Per Fumum: Ambar Annette Neuffer

Per Fumum: Ambar
značka: Annette Neuffer
parfumér: Neuffer, Annette
rok: 2018
určení: unisex
hlava: kardamom, zázvor, hořký pomeranč, bergamot
srdce: tabákový absolut, růže, kosatec
základ: fosilní ambra, šedá ambra, vietnamský oud, labdanum, santalové dřevo, vetiver, pačuli

design flakonu: Annette Neuffer

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Miru (17.8.2022 )

...ha!, já už to zkoušela?! :-)
Ale dnes je to jiné...:
...tohle je krásné!
Načokoládovělá ambra, ohlazená tinkturou(ale bez vintage stop) svařenou z pačuli, kardamonu a hedvábnosti růží, jež po chvíli přechází až do medova(med uvařený z pomerančů, tabáku a santalových hoblin).
Ten úvod byl pro mě dechberoucí! Živočišnost z pravé ambry v čokoládovém objetí s delikátní naslanělostí. Téměř nenabažitelné...
...ale už teď, po chvíli, ta kouzelná čarodějka Ambra zmizela a na kůži mám tabák máčený v orientálním, pouze mírně nasládlém a květinami velejemně příjemně nakyslém medu.
Rozpad v prostoru a čase
Škoda, veliká...

Avatar
slniecko (10.8.2022 )

Hustý tmavý slivkový lekvár, ktorý sa varííí a varíííí hodiny a hodiny až kým z neho nevznikne temná tuhá lepkavá hmota. Do toho tmavé drevá, tabak, labdanum a mimoriadne pekná ambra.

Avatar
Renusatko (10.7.2022 )

Tmavě hnědá vůně, hodně tabáková, doplněná oudem, dřevem a vetiverem. Květiny mi úplně unikají, stejně jako ovoce. Spíš mi v začátku přišla pánská. Později medově zesládne a potom už si ji umím představit i na ženě.

Avatar
Miru (07.4.2022 )

DEKADENCE
chlast, kůže, vosk, namedovělý vláčně tuhý tabák, měkké horko, oheň, tančící plameny olizující kované mřížoví krbu, před nímž se líně rozvalují a taví pryskyřice, jak nějaká sladká Mrcha(rozuměj - nádherná ženská)
v kožešinách...
Luxus
Nemedově medová ambra měkce pálivě sálající/doutnající na holé kůži, svojí intenzitou si jen tak nenápadně, leč vytrvale šeptá,
a má v sobě i delikátně podprahově vintage tón z těžkých kožených pohovek
(něco mi to připomíná, něco, co už mezi parfémy někde je, nejspíš něco italského...)

Avatar
Korsičanka (24.1.2022 )

Tmavý med je u nás velmi žádaný. Jaké je mé překvapení, když vybaluji další flakon od Annette Neuffer pro mé přátele. Ta barva! Odpovídá přesně temnotě toho nejkvalitnějšího lesního medu.
Aaaach! Neodvažuji se rozebírat to, co cítím, na jednotlivé složky - ty nakonec každý vidí - ale to, co ve mně vůně vyvolá, je určující.
Slunečný podvečer v křesle na terase našeho domu…Užívám si slabou vůni růží, jež obklopují celou zahradu. Za chvíli se přidá můj muž a přináší nám zázvorový čaj s několika plátky pomeranče na talířku. Zapálí si dýmku s mým oblíbeným tabákem a já vdechuji plnými doušky i jeho parfém s kvalitní ambrou. Zafouká vítr a do klína mi snáší květy růží, což přispívá ke všeobecné pohodě. Selanka:)
AMBAR. Jedna z mnoha vůní AN, které mi přinášejí radost podobými představami. A činí kolikrát náročné dny snesitelnějšími, protože ve skutečnosti nejsou tak “temné“...stejně jako parfémy Annette Neuffer. Kvalita lesního medu bez medu.