databáze 141145 vůní od 9433 značek a 1798 parfumérů

Per Fumum: Ambar Annette Neuffer

Per Fumum: Ambar
značka: Annette Neuffer
parfumér: Neuffer, Annette
rok: 2018
určení: unisex
hlava: kardamom, zázvor, hořký pomeranč, bergamot
srdce: tabákový absolut, růže, kosatec
základ: fosilní ambra, šedá ambra, vietnamský oud, labdanum, santalové dřevo, vetiver, pačuli

design flakonu: Annette Neuffer

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
Miru (07.4.2022 )

DEKADENCE
chlast, kůže, vosk, namedovělý vláčně tuhý tabák, měkké horko, oheň, tančící plameny olizující kované mřížoví krbu, před nímž se líně rozvalují a taví pryskyřice, jak nějaká sladká Mrcha(rozuměj - nádherná ženská)
v kožešinách...
Luxus
Nemedově medová ambra měkce pálivě sálající/doutnající na holé kůži, svojí intenzitou si jen tak nenápadně, leč vytrvale šeptá,
a má v sobě i delikátně podprahově vintage tón z těžkých kožených pohovek
(něco mi to připomíná, něco, co už mezi parfémy někde je, nejspíš něco italského...)

Avatar
Korsičanka (24.1.2022 )

Tmavý med je u nás velmi žádaný. Jaké je mé překvapení, když vybaluji další flakon od Annette Neuffer pro mé přátele. Ta barva! Odpovídá přesně temnotě toho nejkvalitnějšího lesního medu.
Aaaach! Neodvažuji se rozebírat to, co cítím, na jednotlivé složky - ty nakonec každý vidí - ale to, co ve mně vůně vyvolá, je určující.
Slunečný podvečer v křesle na terase našeho domu…Užívám si slabou vůni růží, jež obklopují celou zahradu. Za chvíli se přidá můj muž a přináší nám zázvorový čaj s několika plátky pomeranče na talířku. Zapálí si dýmku s mým oblíbeným tabákem a já vdechuji plnými doušky i jeho parfém s kvalitní ambrou. Zafouká vítr a do klína mi snáší květy růží, což přispívá ke všeobecné pohodě. Selanka:)
AMBAR. Jedna z mnoha vůní AN, které mi přinášejí radost podobými představami. A činí kolikrát náročné dny snesitelnějšími, protože ve skutečnosti nejsou tak “temné“...stejně jako parfémy Annette Neuffer. Kvalita lesního medu bez medu.