databáze 107441 vůní od 8119 značek a 1490 parfumérů

Midnight in Paris (Eau de Toilette) Van Cleef & Arpels

Midnight in Paris (Eau de Toilette)
značka: Van Cleef & Arpels
parfumér: Bertier, Domitille , Polge, Olivier
rok: 2010
určení: pro muže
hlava: citron, bergamot, rozmarýna
srdce: konvalinka, kůže, čaj yerba-maté
základ: ambra, tonka, kadidlo
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (19.6.2019 )

Do pánské vůně má stejně daleko jako já do nositelky Nobelovy ceny za fyziku…pokud není rovnou dámská, tak to musí být minimálně unisex. Zpočátku je sice malinko svěžejší (ostatně od citrusů a bylinek se dá těžko čekat opak), ale po rozvonění je to lehce (ale opravdu jen lehce) zakouřená nasládle pudrová skoro-gurmánka, přitom není nikterak těžká.

Avatar
ModestMourek (19.11.2018 )

Po svěžím citrusovo-zeleném úvodu se ukázala nasládlá pryskyřice, která přešla na otravný vanilkovo-mandlový krém. Děkuji, nemám zájem.

Avatar
andry (23.8.2015 )

Pánská vůně, která snad ani pánská není, protože i po aplikaci na pána voněla dámsky... Začíná vůní nové kožené kabelky, té z pevné kůže, co drží tvar. Není nijak zapudrovaná, je hladká a nakrémovaná a malinko oslazená vanilkou. Může se zdát, že vůně spíš řídne, vyskytují se tam zpočátku okamžiky jisté vodnatosti, to se zřejmě studený zelený čaj probíjí o své slovo ohledně svěžesti. Dobře mu tak, protože slovo stejně nedostane. Jakmile se vůně úplně rozvoní, setrvá už v neměnné podobě sladkého vanilkového kosatce, jemuž za krk hřejivě dýchají dobře ukrytá pryskyřičnatá ambra a krémový santal. Vanilkový kosatec se mísí s hebkým bílým pižmem a vytváří kombinaci známou z Bois d'Iris stejné značky, akorát jednodušší, sladší, méně dřevitou a bez kadidla. Základ ovšem zůstává. A voní překvapivě dobře, dlouho a intenzivně v třicítkových teplotách, což si ovšem myslí i vosy... Výborný poměr cena/výkon a jako bonus krásný flakon.