databáze 145479 vůní od 9613 značek a 1830 parfumérů

Maroquin Annette Neuffer

Maroquin
značka: Annette Neuffer
parfumér: Neuffer, Annette
rok: 2016
určení: unisex
hlava: medová tangerinka, bergamot, breza, korenia, zelený koňak, muškátová šalvia
srdce: virdžínsky tabak, tuniský pomarančový kvet, jazmín, karafiát, anatolská ruža Otto, kosatcový koreň, exotické kvety
základ: kožené tóny, bourbonská vanilka, francúzsky včelí vosk, santal z Vanuatu, céder z Texasu, somálska myrha, pačuli, peruánsky balzam, siamský benzoin, ambrette
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Miru (17.8.2022 )

...je zvláštní, že se opět shoduji se slniecko
A pořád platí - intenzita směšná.

Edit:
když si přivoním k místům, kde jsou předešlé zkoušené vůně - kvalita je pryč, na kůži mám ploché intimní něco.
Sice každé trochu jiné, ale je jasné, že je to z jednoho pera.
Nejsem ta pravá nositelka pro toto

Avatar
Renusatko (27.6.2022 )

Ve složení je spousta složek, ale rozklíčovat se moc nedají. Je tam vše, co slibuje, dobře vyvážené a objevují se v různých chvílích. Vůně je svěží, hned od začátku s myrhou která tomu dodává takové příjemně zatuchlé aroma. Je to vůně kostelních lavic, medového tabáku, alkoholu a koření. Nesladká a krásně složená. Oud a kožené tóny se v ní objevují ke konci, ale nic dramatického.

Avatar
slniecko (28.10.2021 )

No, začína to krásnou medovou mandarinkou, pokračuje takou typicky anetteneufferovskou všezmesou a zrazu...oud??? Nie. Je to silná vôňa kože spolu so živočíšne pôsobiacimi tónmi, ktoré to ťahajú až takmer do tej roviny.

Avatar
prďola (21.2.2021 )

Popisem nepůjdu po složkách, spíš jak vůni vnímám. Ze začátku je to jako bych dostala knihu zabalenou do jemné, luxusně zpracované kůže - žádné čpící tóny z koželužny, ale majstrštyk knihvazače, světlé kožené desky uhlazeně vonící novotou. Když se konečně odhodlám prolistovat pár listů, překvapivě na mě dýchne letitý papír z dlouho nevětrané knihovny, občas vdechnu obláček sladce květinové vůně, protože do té bichle někdo vložil pár kvítků k vylisování. Při listování se stále víc začítám, není kam spěchat... na hagar svojí oblíbené vodní dýmky položím lehce nakyslý tabák, nedělní podvečer jak má být.

Drží na mě přes 3 hodiny a potvrzuji, že i na příteli voněla hezky.

Avatar
Korsičanka (21.2.2021 )

Je tam od všeho, co AN uvádí, trochu. A všechny složky ve správném poměru, takže na mě hned v úvodu vyskočí jak olibanum, tak pomkvět (já ho tedy vnímám spíš jako živý pomeranč). Růže i ambra jsou dovedně zakomponovaná tak, že vůně působí kulatě a vesele. Kůže je určitě přítomná, ale protože já ji ve spojení s květinami ráda, tak ji extra neidentifikuju, ale vida: připomíná mi ne tak průraznou, a díky ambře sladší a jemnější French Leather. Vůně mění tvář každou chvíli, a když vyprchá pomerančová veselost, zůstává ambra s tabákem. Teď jde víc do unisexova a na chlapovi by určitě taky měla svoje kouzlo. Proto jsem si ji nevybrala, ale kdo ví... Annettiny parfémy nesou společnou notu a člověk, který jim propadne, by chtěl skoro všechny.