databáze 130050 vůní od 8884 značek a 1678 parfumérů

Mal-Aimé Parfum d'Empire

Mal-Aimé
značka: Parfum d'Empire
parfumér: Cortichiatto, Marc-Antoine
rok: 2021
určení: unisex
hlava: korsická ditrichie smradlavá, nápoj Blackberry bramble (ostružiny s ginem)
srdce: korsická ditrichie smradlavá, kopřivový absolut, bodlák
základ: korsická ditrichie smradlavá, kosatcový kořen
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
wendulka (19.7.2021 )

Už několik týdnů se jí opakoval pořád ten stejný sen. Vždy se ocitla uprostřed neznámé zahrady s ostružiníky a jalovcem, obehnané vysokou cihlovou zídkou. O tom, že byla opuštěná již dlouho, svědčily kopřivy s bodláčím, jimiž zarostl záhon s pomalu usychajícími slaměnkami. E. nasála jejich medově nasládlou vůni a při pohledu na obsypané ostružiníky ji napadlo, jak krásně by se vedle nich barevně vyjímaly florentinské kosatce.

Uběhly tři měsíce a v jejím životě se objevil D. Nejprve se vůči němu chovala dost přezíravě. Bylo to totiž rande naslepo, které jí dohodila její kamarádka. Potom jí ale poprosil, aby na chvíli zavřela oči, že má pro ni překvapení. Během chůze, kdy ji vedl za ruku, cítila teplo slunečních paprsků na tváři. Uslyšela zavrzání kovové branky a když je znovu otevřela a rozhlédla se ... byla tam. JEJÍ zahrada. Někdy se sny stanou skutečností.

Avatar
blackviolet (17.6.2021 )

Plevel. Šťavnatě zelený a když zmáčkneme lístky a stonky, teče z nich lepkavá nakyslá šťáva. Zeleň se suší na slunci a najednou je tu louka na Korsice. S drobnými kvítky odolávajícími slaným větrům od moře a plnými medově zlatého slunce. A jako třešinka na dortu elegantní suše máslový kosatcový kořen.