databáze 103860 vůní od 7985 značek a 1455 parfumérů

Knot Eau Florale Bottega Veneta

Knot Eau Florale
značka: Bottega Veneta
parfumér: Andrier, Daniela
rok: 2015
určení: pro ženy
složení: růže, pivoňka, mandarinka, neroli, levandule, cedr, tonka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Miru (15.3.2019 )

Velmi příjemná vůně!
Začíná čerstvě - růže, pivoňky tančící mezi molekulami kůže z původní Bottega Veneta EdP, zahuštěné a přislazené mandarinkou, osvěžené delikátním odérem křehkého cedru s levandulovým nádechem.
Po chvilce, kdy se mihne fáze:"...není to něco od Chloé.?.", se Knot Eau Florale usadí v poloze měkké pižmové květinovce, jež je nosu milá, radostná a současně uklidňující.
A sofistikovaná

Avatar
Jitka77 (02.6.2017 )

Ač květinovka, evokuje mi kamenitou pláž někde na severu. Pokud bytost, tak rozhodně ne rozevlátou plnokrevnou žínku v romantických šatech - spíš strohou eleganci bez úsměvu, ve lněné košili nebo šedivém asymetrickém úpletu. Může za to asi neroli, které je nejen nahořklé, ale za zdatné podpory levandule také lehce olejnaté, takovým technickým způsobem. Takřka nesladká, z květin cítím víc pivoňku, základ dřevitý. Studivá vůně do teplejšího jara a možná i pozdního léta, má v sobě něco mimo čas. Drží celkem dlouho, ale je poměrně slabá. Nebude obtěžovat ani v kanceláři, kam se podle mě hodí víc než na volný čas nebo na milostnou schůzku.

Avatar
jerry (13.11.2015 )

Svěží nasládlá pižmovka se sametovými okvětnímu plátky růží a červených pivoněk zasypaných pudrovým prachem. Nekonfliktní vůně pro denní nošení. S ohledem na původní Knot jsem u odnože nečekala žádný zázrak, ale kupodivu vůbec není špatná (naopak pro můj nos je nesrovnatelně povedenější).