databáze 115460 vůní od 8360 značek a 1572 parfumérů

Jubilation 25 Woman (Eau de Parfum) Amouage

Jubilation 25 Woman (Eau de Parfum)
značka: Amouage
parfumér: Sieuzac, Lucas
rok: 2007
určení: pro ženy
hlava: estragon, růže, ylang ylang, citrón
srdce: davana, labdanum, růže, kadidlo
základ: ambra, pižmo, myrha, pačuli, vetiver
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
jerry (16.1.2015 )

Jemná, jen lehounce svěží, nasládlá zeleň s tekutou pryskyřicí a jemným peříčkovým mýdélkem v hedvábném papíře. Postupně se přidal sametový chypré nádech....a výsledkem je starodávná (v tom nejpozitivnějším slova smyslu), luxusní a noblesní. A uhlazená. Vůně pro pravou dámu....

Avatar
wendulka (16.1.2015 )

Asi všichni víte, že tato vůně byla vydaná v roce 2007 u příležitosti 25. výročí od založení firmy. A určitě to nemohli oslavit lépe než velkou orientální vůní s tóny chypre, protože to Jubilation 25 podle mě určitě je .

První tóny jsou bylinkově zelené se svěžími citrusy, doplněné květinovým mýdlem. Pak nastává zlom a naplno to rozparádí kadidlo, teplé i chladné zároveň, spolu s dalšími pryskyřicemi a trochou koženého živočišna. To po rozvinutí mizí a zůstává jen kůže s nazelenalými „sametovými“ tóny chypre a suchým pryskyřičnatým kouřem.

V oficiálním videu zvolili jako doprovodnou melodii Dvořákovu „Měsíčku na nebi hlubokém“ z Rusalky, to je celkem trefné, právě ta část chypré jí v její noční tíži dodává určitou éteričnost, zároveň bych k té noci osobně přidala i zapálené hořící pochodně a víc zlatých ozdob, protože tahle vůně je, podobně jako Encens Mythique d´Orient, především zlatá (myšleno spíše typově).