databáze 133316 vůní od 9059 značek a 1715 parfumérů

For Her Musc Noir Narciso Rodriguez

For Her Musc Noir
značka: Narciso Rodriguez
parfumér:
rok: 2021
určení: pro ženy
hlava: švestka
srdce: otočník, pižmo
základ: kůže
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Miru (28.9.2021 )

Napřed se mi to líbilo moc - jakoby For Her Musc s přidaným naovocnělým tónem a s ubranou zeleností.
Typická DNA Narcisa ale na téma pižmové vůně.
Pak mi ale naskočila Lacoste Pour Femme. Čili - opět nic nového pod sluncem
12/09/21

Avatar
wendulka (27.9.2021 )

Podobně jako andry a jerry v ní po osvěžujícím úvodu s růžovým pepřem mám pudrové pižmo s růžovým podtónem a podprahovou likérovou švestkou, smíchané s hromadou coca-colově sladkého otočníku. Ani já jsem semiš prachovém základu, sklouzávajícím k avivážové otravnosti, nenašla.

Avatar
Jitka77 (16.9.2021 )

Po rozvonění opravdu hodně podobná Pure Musc - vytrvalá vůně čistoty, ledové pižmo. Tady je pouze položeno o oktávu hlouběji, tenhle funkcionalistický konferenční stolek (což byla moje asociace u Pure Musc) má kouřové sklo a možná se tam válí i nějaká ta švestka, ale ruku bych za to nedala. Semiš necítím vůbec. Má trochu dužnatou konzistenci, asi jako aloe, je slabě průsvitná a vodově hutná. Popravdě, zklamání.

Avatar
andry (13.6.2021 )

Spíš než na původní For Her (v což jsem z nějakého důvodu doufala) navazuje na Pure Musc a Fleur Musc. Bílé pižmo je zde sladké vanilkově pudrovým otočníkem s růžovým podtónem, podprahově likérové švestkou (0,1 %) a posazené na hlubším prachovém základu, ve kterém bych se ale semiš hledat neodvažovala. Jako ano, je to posun oproti klasické čistotě Pure, ale k Noir by to muselo ujít ještě dlouhou cestu. A připadne mi, že celkem aspiruje na otravnost.

Avatar
jerry (12.5.2021 )

Nasládlý pyl smíchaný s prachovým růžovým pepřem, po rozvonění vanilkově nasládlý coca-colový otočník. Celé je to takové prašně prachové, ale zároveň na můj vkus rozpačité..."musc" ano, "noir" ani náhodou