V naší databázi nejdete celkem 94065 vůní od 7480 značek a 1331 parfumérů

Dolce Tuberose 43 Krigler

Dolce Tuberose 43
unisex unisex
složení:
tuberóza, pomerančový květ, růže, ylang-ylang, heliotropin
Tito uživatelé vůni: Mají (14) Chtějí (0) Chtějí zkusit (2)
Diskuze:
Krigler (Značky)
Komentáře Komentáře k vůni (6):
Avatar
09. únor 2018 woman27 píše:

Miluji tuberózu a je tak málo vůní, které souzní s nositelkou. O tom to totiž je. Buď tuberózu nenávidíte, nebo ji milujete. Nicméně k vůni samotné - je to ztělesněný
sex-appeal v láhvi. Po nástřiku Vás odnese tajemný džin do krajin, které jsou plné slunce, které se právě objevilo na obloze. A vedle v malé místnosti vyrábí parfumér. extrait z květů tuberózy, které za úsvitu natrhal, aby stvořil veledílo pro dámu. Hedvábné šaty, střevíčky na jehle, klobouk a oblak vůně, která se po vstupu do kavárny stihne zklidnit, něžný ylang vás doslova houpe a odnese na něžném pudrovém obláčku. Cítím z ní noblesu starých časů. Mám-li si já představit tvář, která by ji propagovala, vidím MM, která by jí byla noční košilkou (možná více sexy, než No. 5).

Avatar
07. listopad 2017 jerry píše:

Hned na začátku tuberóza předvedla, jak to může vypadat, když si s mojí kůží nebude rozumět - hromada chemikálií, které působí dojmem zkažené vůně. Naštěstí si dala říct a ukázala se v lehoučce kořenění podobě, překryté tenoučkou vrstvou cukrové ledové polevy. Po úplném rozvonění se ledová poleva vyměnila místo s barevnou cukrovou krustou z pendreků a přikryla se kabátkem z vanilkového heliotropu.

Avatar
03. listopad 2017 wendulka píše:

Tahle tuberóza dělá čest svému jménu. Je slaďoučká a ovocná. Jednou stranou je žvýkačkově rozpustilá, zároveň je podobně jako Fracas máslová a voní po rozvařených meruňkách s cukrem, ovšem mnohem kultivovanější. Přidaný pomerančový květ přináší tón lesních jahůdek, zatímco tropický ylang zase vůni přezrálých banánů a i nějaký ten zelený výhonek, ale především tuberózu nádherně rozzáří. A ačkoliv tuberózu třeba obvykle vlastně vůbec nemusíte, sladce perlivé tóny otočníku s na jemný prach rozemletými mandlemi a špetkou nadýchané vanilky v další fázi pak zapůsobí jako životabudič podobně jako to umí v Quand Vient La Pluie, že se vám z ní chce jásat, aniž byste vlastně věděli proč.

Avatar
22. říjen 2017 Cervanek píše:

Vůně plna vášně, tuberóza je sladká,ale ne přeslazená s lehce kořeněným ylang-ylangem, sladkým dřevem, mýdlovým nádechem, úžasná projekce. Překrásná, elegantní, dlouhotrvající k bahnění si a snění a la No 22 v edt.

EDIT 25. 3. 2018:
Na jaře mám místo tuberózy velkou kytici plnokvětých růžových karafiátů. Jsem z vůně naprosto omámená. Vůně je najednou pudrová a vyvolává ve mně vzpomínky na již se nevyrábějící Guerlainovou karafiátovou Terracotta Voile d´Été.

Avatar
12. říjen 2017 Martula píše:

Po nanesení ze vzorečku na zápěstí přímo vybuchla do okolí. Něco tak intenzivního už jsem dlouho nezkoušela. Sladká tuberóza s ovocným nádechem. Záplava tuberóz. Ylang v podobě medového nektaru. Vůně mě doslova prostupuje, mám pocit, jako by se mi přes kůži dostávala až do krve. Tohle je tedy jízda.

Po pár minutách se trochu zklidňuje a začíná krásně hřát..jsou to poledním sluncem ozářené květy, živé a plné pylu. Nadýchaný polštářek heliotropu s lehounkou vanilkou dokresluje atmosféru..ta vůně je vášnivá i klidná zároveň, se stopou nostalgie starých časů.

Při zkoušení se mi okamžitě vybavila Rita Hayworth.. nevím, jakou vůni nosila, ale její tvář a temperament mi přesně vystihují atmosféru Dolce Tuberose 43.

(Kombinace tuberózy a ylangu je zde podobně postavená jako ve Voulez – Vous Coucher Avec Moi od Kilian. V určité fázi mi ji připomněla.)

Avatar
24. říjen 2015 slniecko píše:

Je to sladké a je to tuberóza...čo dodať...akurát to, že pekná, kultivovaná...

3.8.2017
Nežná jemne jahôdková tuberóza, zohriata jemými podtónmi ylangu a zapúdrovaná heliotropom a jemným nádycom pižma. A táto zvláštna nežná hebká jemne teplá vôňa proste so samozrejmosťou sebe vlastnou obsadí priestor. Nie, nie je to tlaková vlna Fracasu, je to proste ako keď do miestnosti vojde dáma s charizmou a odrazu sa všetka pozornosť akoby úplne mimovoľne presunie na ňu. Iba na ňu.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Michael Kors
od: blackviolet, 15.červenec 2018
Olfactive Studio
od: blackviolet, 15.červenec 2018
The Different Company
od: daniela, 15.červenec 2018
Naomi Goodsir
od: daniela, 15.červenec 2018
Franck Boclet
od: Miru, 15.červenec 2018
Franck Boclet
od: Korsičanka, 15.červenec 2018
Guerlain
od: wendulka, 15.červenec 2018
Clinique
od: Dalia, 15.červenec 2018
Comptoir Sud Pacifique
od: ModestMourek, 14.červenec 2018
Dior
od: ModestMourek, 14.červenec 2018
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod