V naší databázi nejdete celkem 85403 vůní od 7067 značek a 1243 parfumérů

Dolce Tuberose 43 Krigler

Dolce Tuberose 43
unisex unisex
složení:
tuberóza, pomerančový květ, růže, ylang-ylang, heliotropin
Tito uživatelé vůni: Mají (12) Chtějí (1) Chtějí zkusit (1)
Diskuze:
Krigler (Značky)
Komentáře Komentáře k vůni (5):
Avatar
07. listopad 2017 jerry píše:

Hned na začátku tuberóza předvedla, jak to může vypadat, když si s mojí kůží nebude rozumět - hromada chemikálií, které působí dojmem zkažené vůně. Naštěstí si dala říct a ukázala se v lehoučce kořenění podobě, překryté tenoučkou vrstvou cukrové ledové polevy. Po úplném rozvonění se ledová poleva vyměnila místo s barevnou cukrovou krustou z pendreků a přikryla se kabátkem z vanilkového heliotropu.

Avatar
03. listopad 2017 wendulka píše:

Tahle tuberóza dělá čest svému jménu. Je slaďoučká a ovocná. Jednou stranou je žvýkačkově rozpustilá, zároveň je podobně jako Fracas máslová a voní po rozvařených meruňkách s cukrem, ovšem mnohem kultivovanější. Přidaný pomerančový květ přináší tón lesních jahůdek, zatímco tropický ylang zase vůni přezrálých banánů a i nějaký ten zelený výhonek, ale především tuberózu nádherně rozzáří. A ačkoliv tuberózu třeba obvykle vlastně vůbec nemusíte, sladce perlivé tóny otočníku s na jemný prach rozemletými mandlemi a špetkou nadýchané vanilky v další fázi pak zapůsobí jako životabudič podobně jako to umí v Quand Vient La Pluie, že se vám z ní chce jásat, aniž byste vlastně věděli proč.

Avatar
22. říjen 2017 Cervanek píše:

Vůně plna vášně, tuberóza je sladká,ale ne přeslazená s lehce kořeněným ylang-ylangem, sladkým dřevem, mýdlovým nádechem, úžasná projekce Překrásná, elegantní, dlouhotrvající k bahnění si a snění. Pripomina mi No 22 v edt.

Avatar
12. říjen 2017 Martula píše:

Po nanesení ze vzorečku na zápěstí přímo vybuchla do okolí. Něco tak intenzivního už jsem dlouho nezkoušela. Sladká tuberóza s ovocným nádechem. Záplava tuberóz. Ylang v podobě medového nektaru. Vůně mě doslova prostupuje, mám pocit, jako by se mi přes kůži dostávala až do krve. Tohle je tedy jízda.

Po pár minutách se trochu zklidňuje a začíná krásně hřát..jsou to poledním sluncem ozářené květy, živé a plné pylu. Nadýchaný polštářek heliotropu s lehounkou vanilkou dokresluje atmosféru..ta vůně je vášnivá i klidná zároveň, se stopou nostalgie starých časů.

Při zkoušení se mi okamžitě vybavila Rita Hayworth.. nevím, jakou vůni nosila, ale její tvář a temperament mi přesně vystihují atmosféru Dolce Tuberose 43.

(Kombinace tuberózy a ylangu je zde podobně postavená jako ve Voulez – Vous Coucher Avec Moi od Kilian. V určité fázi mi ji připomněla.)

Avatar
24. říjen 2015 slniecko píše:

Je to sladké a je to tuberóza...čo dodať...akurát to, že pekná, kultivovaná...

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Juliette Has a Gun
od: wendulka, 17.prosinec 2017
Thierry Mugler
od: blackviolet, 17.prosinec 2017
Montale Paris
od: wendulka, 17.prosinec 2017
Byredo
od: ModestMourek, 17.prosinec 2017
Dr. Gritti / Gritti
od: Martula, 17.prosinec 2017
Molinard
od: ModestMourek, 17.prosinec 2017
Tom Ford
od: daniela, 16.prosinec 2017
Roja Parfums / Roja Dove
od: wendulka, 16.prosinec 2017
Mäurer & Wirtz
od: ModestMourek, 16.prosinec 2017
Fabergé
od: slniecko, 16.prosinec 2017
Nejnovější novinky
12. říjen 17

orientální kolekce se rozrůstá o Promise

6. srpen 17

Aktualizované informace ke slíbenému a nyní započínajícímu redesignu webu.

8. březen 17

příběh lásky pokračuje