V naší databázi nejdete celkem 88543 vůní od 7248 značek a 1269 parfumérů

Ambre Cashmere Intense Parfums de Nicolaï

Ambre Cashmere Intense
pro ženy pro ženy
složení:
HLAVA: mandarinka, černý pepř, citrón
SRDCE: kosatcové máslo, fialka, hřebíček
ZÁKLAD: absolutní vanilka, absolutní labdanum, benzoin, absolutní tonka, pačuli, ambra, santalové dřevo, pižmo
Tito uživatelé vůni: Mají (4) Chtějí (0) Chtějí zkusit (5)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (4):
Avatar
20. únor 2018 Fleur píše:

Vůně se mi vepsala do čichové paměti ve spojení s Vánocemi. Začátek je zeleně svěží, pepř pichlavý jako jedlové jehličí, které se, přinesené z venkovního chladu, intenzivně rozvoní ve vyhřáté místnosti. A pod ním se už plíživě odvíjí vůně vanilkového krému s rozdrceným hřebíčkem a pryskyřice, které mi zcela zastřely květinové srdce vůně. Hebká, nepřeslazená tonka s mléčným santalem podtrhují konejšivé vyznění vůně.

Avatar
12. únor 2018 Renusatko píše:

Je teplý jarní den a sedíme na zahrádce. Na stole stojí ve váze malá kytička s kosatcem a spoustou fialek . Plátky citrónu, pomeranče a mandarinky roztančily svůj jarní osvěžující tanec v bublinkách ve sklenici vody. Chtělo by to nějaký nový zajímavý koktejl, žertujeme s číšníkem. Asi jsme naštvaly jeho kolegyni, protože nám do sklenice vysypala celou pepřenku, která stála na stole. Škoda, takový pěkný den to byl. Trvá snad celou hodinu než nám číšník donese koktejl, který nám nemíchal jako omluvu. Vanilkový, jemný, posypaný skořicí a špetkou hřebíčku, postavený na dřevěném stolku. Tu nádhernou sladkost si moc užívám, přesto mi vůně pepře zůstává dlouho dobu v nose.
Okamžitě mi připomněla Présence d`Une Femme od Montblanc. Mají i nějaké společné složky a bohužel Montblanc se mi nějak časem převoněl a už to určitě není nic, co bych mohla nosit. A ano, sladkost stejně jako u Montblanku přichází, když pepř odchází a potom teprve se mi vůně líbí.

Avatar
18. říjen 2015 alin píše:

Ambre Cashmere začína u mňa ostrejším zeleným tónom. Trochu dráždivým a nie celkom príjemným. V pozadí je niečo sladké, čo pamaly potláča tú úvodnú ostrosť, celé to postupne sladne. Po Ambre zatiaľ ani stopy. Prekvapilo ma to, lebo som očakávala typickú ambrovku. Skôr vyznieva svieženkovsky v štýle vône vypraného prádla. Takže "cashmere" efekt sa podaril, či skôr "cotton". Naozaj tam je. Na Ambru však treba čakať. Nakoniec príde, sladká, príjemná, jemná. Je to veľmi pekné, len mi to kazí tá nudná stredná fáza.

Avatar
01. říjen 2015 blackviolet píše:

Kašmírovou ambru uvedou ruku v ruce mandarinka s citronem a hřebíčkem, mandarinka se rozloučí rychle, ale citron ve formě citronové kůry doprovází i to, co přijde. Je to zvláštní směs mýdla, kosatce a fialky a spolu to vytváří dojem čistě vypraného měkounkého froté ručníku anebo, a to asi byl záměr, kašmírové deky. Deka ležela přes léto ve staré skříni, je z ní jemně cítit zemitost pačuli. Málem bych už byla napsala, že tahle vůně je víc kašmírová než ambrová, ale není. Ambra přichází pomalými krůčky, sladce vanilková, balzamická, krémová. Vyplatí se na ni počkat.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Guerlain
od: Dalia, 22.únor 2018
Amouage
od: Renusatko, 22.únor 2018
Al Rehab
od: ModestMourek, 22.únor 2018
Majda Bekkali
od: wendulka, 22.únor 2018
Frederic Malle
od: wendulka, 22.únor 2018
Nina Ricci
od: Dalia, 22.únor 2018
Jardins d’Ecrivains
od: janejane, 21.únor 2018
Jardins d’Ecrivains
od: janejane, 21.únor 2018
Dior
od: Dalia, 21.únor 2018
Frederic Malle
od: daniela, 21.únor 2018
Nejnovější novinky
vypíchnuto komerční sdělení
zdolf

Aktualizované informace ke slíbenému a nyní započínajícímu redesignu webu.

12. říjen 17

orientální kolekce se rozrůstá o Promise

8. březen 17

příběh lásky pokračuje