Volné odstřiky z nákupů: Ahojas, Cherry Syrup Gold, Ceylon, Red Berries Elixir

30. dubna 2024 11:10
Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 11:10

Nabízím volné odstřiky z těchto probíhajících nebo už uskutečněných nákupů vůní.

Vůně, které mám už k dispozici (všechny ceny jsou počítané pro odstřik 10ml v Simple flakonu):

Ahojas (Hind Al Oud) ... 1.480 Kč

Cherry Syrup Gold (Proad) ... 540 Kč

Ceylon (Xerjoff) ... 1.550 Kč

Vůně, kterou jsem kupovala v přednabídce a teprve bude zaslána:

Red Berries Elixir (Les Sœurs de Noé) ... 630 Kč

Poštovné do ceny odstřiků není započítané - předpokládám, že budu odesílat na vámi vygenerovaný kód pro Zásilkovnu.

Ahojas - k dispozici 20ml:

Cherry Syrup Golduž není k dispozici

slniecko ... 10ml

lafina ... 10ml

Malinový Rubínek ... 10ml

Ceylon - už není k dispozici

Red Berries Elixir - k dispozici 50ml:

Korsičanka ... 10ml

Malinový Rubínek ... 10ml

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 01. května 2024 22:41

Cherry Syrup poprosím...prosím, kde sa Ti podarilo zohnať Proad?

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 01. května 2024 23:13

slniecko V US eshopu Odkazy na značku bohužel nenabízely možnost online nákupu v Thajsku, na emaily nikdo nereagoval. Nakonec jsem byla ráda za tu možnost nakoupit aspoň v US, protože ta vůně je moc povedená

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 02. května 2024 13:46

prďola prosím ťa, dajú sa u vás kupovať veci z mimo EÚ do P.O. Boxu? Lebo u nás ma colné konanie vždy stojí okolo 20-30€ navyše bez ohľadu na cenu zásielky.

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 02. května 2024 14:09

slniecko Dají, ale já si proclívám zásilky do 150€ vždy sama. Takže to finální nasměrování, kam chci zásilku dodat, je na mě.

Cokoliv je nad tento limit nechávám na doručujících firmách, protože na to projít proclívkou zejména u parfémů je nad moji trpělivost Ale i v těchto případech můžu finální dodání nasměrovat do boxu. Samozřejmě za předpokladu, že jsem zaplatila clo. Jen Fedex je boží, ten dodává co nejrychleji (domů nebo box) a clo posílá fakturou cca měsíc po doručení

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 02. května 2024 14:10

slniecko Tak, a teď nevím, jestli jsem ti odpověděla na dotaz, protože P.O. Box nemám, ale v podstatě nevídím důvod, proč by to nešlo, pokud mám proclívku zaplacenou

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 04. května 2024 01:41

prďola Fedex po mne pravidelne chce, aby som im dala čestné prehlásenie, že parfémy neobsahujú alkohol (aj v prípadoch, keď k tomu majú dokumentáciu fakt po zložkách) ...a jeďže ti vždy odmietnem, tak prehlásia, že to nejde a musím to od nich ťahať, aby som to mohla precliť cez iného deklaranta. Úplne prvý krát ma dokonca nechali zaplatiť ich sadzbu za preclenie (30€) a až potom prehlásili že to nevedia a peniaze nevrátili, takže nakoniec som za cca 10€ objednávku 5ks vzoriek zaplatila vyše 50€ na poplatkoch, z čoho NIČ nebolo clo, pretože za takú malú zásielku proste vlo neplatíš. Odvtedy už aspoň viem, že neplatiť, rovno presmerovať.

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 04. května 2024 09:25

slniecko To dokáže naštvat, chápu. Já mám s Fedexem a proclíváním parfémů spíš humorné historky, jen v případě kosmetických ingrediencí občas požádají, ať dodám podrobné informace o složení Ale u ingrediencí naštěstí existují Safety Data Sheety, takže je vždycky zahltím, ať si to můžou nastudovat

Offline prďola
Avatar
3746 příspěvků moje polička 04. května 2024 09:28

lafina slniecko

Pokud nemáte zájem o odstřik Red Berries Elixir (budu mít u sebe nejpozději v úterý), tak pošlu do SZ info k platbě a poprosím o vygenerování kódu pro Zásilkovnu, ať můžu odstřiky hned v pondělí poslat.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 05. května 2024 23:21

prďola to zloženie vyzerá zaujímavo, ale musím šetriť, tak dúfam, že sa mi ho niekde podarí vyskúšať. Takže len ten Proad.