Řadu Privé u Armaniho rozšíří ještě Ambre Eccentrico

Avatar od wendulka, 1. června 2015

bez ambry to u Armaniho jednoduše nejde :)

Limitované edice kosatcových vůní Sable Fumé a Sable Or jsou v prodeji teprve pár dní a u Armaniho už ohlašují další vůni. Tentokrát jde už o cenově dostupnější součást řady Privé a jmenuje se Ambre Eccentrico .

(http://www.pumiris.com)

Už předloni, kdy Myrrhe Impériale vyšoupla z černozlaté orientální kolekce Tisíce a jedné noci Ambre Orient a v loňském roce, kdy byla ukončena výroba Ambre Soie, která mi sice nesedla obsaženým polévkovým koření, ale jinak jsem jí považovala za povedenou, jsem si říkala, že je to velká škoda, aby jim ambrovky úplně zmizely z repertoáru. A vida, rok se s rokem sešel, a vedení to konečně došlo taky a dali na má slova.

Tentokrát na ní pracovala parfumérka Calice Becker, kterou můžete znát především díky její tvorbě pro By Kilian. Kromě hřejivých pryskyřičnatých tónů ambry, skořice, tonky a pačuli, jimiž pravděpodobně bude částečně volně navazovat na obě předchozí ambrovky, má ovšem nově obsahovat molekulu prunol. Ta je zajímavá tím, že v sobě spojuje vůni švestky, hřejivě kořenitý nádech sušeného ovoce a intenzivní aroma kardamomu.

...

Vypadá to tedy, že i tentokrát nás čeká částečně jedlá ambrovka. A po nedávné velmi příjemné zkušenosti se Sable Or tak nějak podvědomě tuším, že i tenhle reparát po Pivoine Suzhou by se mohl hodně vydařit.

Diskuze:
Giorgio Armani (Značky)
Komentáře k článku (2)
blackviolet
blackviolet (01.6.2015 )

Calice Becker spolupracovala i na povedené Velvet Orchid, tak od té Ambry si hodně slibuju. Má vyjít na podzim.

andry
andry (01.6.2015 )

no tak tu si určitě značím, to by mohlo být hezké, pokud to s tou jedlostí nepřepálí.