Olfactive Studio a jejich nová Panorama

Avatar od wendulka, 13. února 2015

rok zelených vůní?

Po té, co Guerlain před několika dny uvedl do prodeje La Petite Robe Noire Ma Robe Petales je tu další značka, která představuje další vůni v tomto odstínu. Tentokrát má ovšem i zeleně vonět, jelikož Panorama je, ostatně jako všechny vůně Olfactive Studio, inspirovaná fotografií Miguela Sandinha, ukazující výhled z vily Sheats Goldstein na městskou džungli kolem Los Angeles.

Hlavní složkou má být wasabi, vám známá zřejmě jako "japonský křen". Ta si díky své ostré chuti našla využití především v japonské kuchyni jako přísada do sushi a sašimi, ale i v parfumérství, neboť disponuje silnou zelenou aromatickou vůní. Wasabi má v Panoramě doprovázet vůně dalších zelených bylin, koření a dřevin.

No jen se povídejte na to složení (moje oblíbené fíkové listy, listy fialek, jedlový balzám, ...). Všechno nasvědčuje dokonalé, téměř nesladké zelené (a rozhodně ne jen citrusové) "svěžence". Teda to je zase jarní masáž! Spuštění prodeje je ohlášeno na začátek března, tak sem s ní :) (snad si stejně jako její předchůdkyně Ombre Indigo najde brzy cestu i do Prahy).

hlava: bergamot, citrón

srdce: wasabi, fíkové listy, galbanum, kardamom, listy fialek, čerstvě posečená tráva

základ: absolutní myrha, jedlový balzám, pačuli, tonka, vanilka, pižmo, labdanum

Komentáře k článku (1)
andry
andry (16.2.2015 )

to bude asi šílený... ale jsem hrozně zvědavá na to wasabi :D a jedle já ráda.