Novinka roku 2018: Dobrodružný parfém Chloé Nomade

Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se výrazně odlišuje od jemných květinových vůní, na které jsme u této francouzské značky převážně zvyklí.

Výrazná chypre-květinová vůně Chloé Nomade má za úkol představit odvážnou a dobrodružnou stránku žen. Svoji odlišnost tato vůně demonstruje již svým poutavým a na první pohled elegantním flakonem. Charakteristický motiv plisované sukně pro tentokrát vystřídal jednoduchý design, jehož předlohou se stala ikonická kabelka Chloé Drew. Typická stuha okolo hrdla flakonu byla vyměněna za designový kožený provázek. 

.....

Vznik parfému a jeho kompozice

Vůně Chloé Nomade vznikla pod vedením zkušeného parfémáře Quentina Bische. Cílem bylo, aby výsledné aroma vyznělo více divoce a nespoutaně oproti typickému květinovému podpisu Chloé. 

Kompozice vůně Nomade se otevírá ovocnými tóny sladké mirabelky, která je velmi intenzivní a její lehká nakyslost působí osvěžujícím, čerstvým a vzdušným dojmem. Po několika minutách se s ovocným počátkem začne prolínat opojná frézie, která zde působí až překypujícím dojmem a zcela vévodí středním tónům. Zajímavý kontrast jemnosti a síly vytváří chypre dřevitý základ, který celé kompozici udává velmi osobitý a výrazný tón. Hlavní složkou je zde dubový mech, který vyznívá silně zemitě. Vůně je na kůži velice příjemná, má skvělou výdrž a krásně se rozvíjí do prostoru.

Chloé Nomade odráží životní příběh Gaby Aghion – zakladatelky značky Chloé, která se v roce 1945 rozhodla přestěhovat z rodného Egypta do Francie, kde si splnila svůj sen a založila úspěšnou módní značku. Vůně Nomade tak oslavuje všechny silné, odvážné a dobrodružné ženy, které neváhají překonávat vzdálenosti a touží začít žít život podle sebe. Tváří vůně se stala charismatická francouzská herečka Ariane Labed, která se svým řeckým původem dokonale zapadá do celého konceptu a ladění vůně.

...

Dámskou parfémovanou vodu Chloé Nomade nabízí parfumerie notino.cz, jejíž sortiment zahrnuje parfémy a dárkové sady parfémů od více než dvou set světových výrobců.

...

Komentáře Komentáře k článku (7):
Avatar
21. srpen 2018 svatavak1 píše:

Tento parfém mi koupil manžel hned po jejím uvedení na trh, je to sice krásná vůně, ale po měsíci jsem ji musela na chvíli odložit, je dost intenzivní. Kdysi jsem byla dlouhou dobu věrná parfémům Chloe, ale omrzely mě, když s nimi voněla každá druhá žena, tak jsem ráda, že se tento parfém odlišuje od všech ostatních.

Avatar
08. červen 2018 alibi píše:

Martula: cennější jsou ty články :) recenze umíš psát krásně

Avatar
07. červen 2018 Martula píše:

alibi: No já jsem měla na mysli finančni příspěvky :)

Avatar
07. červen 2018 alibi píše:

Martula: určitě napiš. moc by se mi článek od tebe líbil

Avatar
05. červen 2018 Hoolinkah píše:

Martula: Udržování reklamy a komerčních článků na rozumné míře je dlouhodobým cílem (ostatně, stávající i budoucí design ani žádné "tapetování" neumožňuje, to by vyloženě znásilňovalo moje estetické cítění). :) Proto jsou komerční sdělení doposud umožněná jen v rámci Novinek. V minulosti už jich pár bylo; není to vyloženě novinka. Notino nás oslovilo samo, což je důkazem, že je tahle komunita zajímá. A to je spíše pozitivní zpráva.

Avatar
05. červen 2018 Martula píše:

Chápu, že Parfumanie potřebuje nějaké peníze z reklamy a proto je tady komerční článek z Notina. Hlásím, že velmi ráda budu posílat na Parfumanii měsíční příspěvky, pokud se podaří udržet to tady s mininem reklamy a komerčních článků (tento mi nijak extra nevadí, ale hrozím se, v CO by se to mohlo časem zvrhnout..)

Avatar
05. červen 2018 Fleur píše:

Ehm, pro jakou cílovou skupinu je určen tento text?

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Jo Malone
od: jerry, 17.prosinec 2018
Pineider
od: jerry, 17.prosinec 2018
Dior
od: daniela, 17.prosinec 2018
Yardley
od: slniecko, 16.prosinec 2018
Sisley
od: wendulka, 15.prosinec 2018
Jesus del Pozo
od: wendulka, 15.prosinec 2018
Roger & Gallet
od: jerry, 14.prosinec 2018
L'Occitane
od: jerry, 14.prosinec 2018
Dior
od: alibi, 14.prosinec 2018
Parfums de Marly
od: blackviolet, 13.prosinec 2018
Nejnovější články
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod