Novinka od Frederica Malleho pro příští jaro se bude jmenovat Superstitious

Avatar od wendulka, 4. října 2016

Frederic Malle ve spolupráci s Alberem Elbazem představuje novou vůni

A je to tady! Frederic Malle po téměř čtyřech letech našel dalšího vhodného módního návrháře, ve spolupráci s nímž by mohl uvést novou vůni, která by navázala na kolekci jíž v roce 2013 otevřela vůně Dries Van Noten . dodnes ráda vzpomínám, jak jsem tehdy dorazila do Paříže v den jejího oficiálního uvedení do prodeje. Rozhodl se spojit síly se slavným Alberem Elbazem. Tenhle rodák z marocké Casablancy vedl posledních 14 let módní dům Lanvin i jako kreativní ředitel, než šokovanému světu loni v říjnu oznámil svůj odchod, přičemž už před tím se mohl pochlubit prací pro Guy Laroche, Yves Saint Laurenta nebo společnost Krizia.

...

(http://www.basenotes.net)

....

Oba pánové to oficiálně oznámili včera během slavnostní ceremonie v Paříži, při níž byl Alber francouzskou ministryní kultury Audrey Azoulayovou jmenován důstojníkem Čestné legie. Bude se jmenovat Superstitious. Na názvu se prý shodli okamžitě, neboť jsou údajně oba pověrčiví. A nepracoval na ní opět nikdo menší než Dominique Ropion. Má vonět po jasmínu, růžích, broskvi, ambře, kadidlu, vetiverupačuli. Uvededená na trh má být v březnu 2017. A když Dominique Ropion pracuje s růží, tak to nemůže nikdy dopadnout špatně. Už teď se těším jak malá. Co vy?

EDIT 1. 3.2017: Přesné datum uvedení bylo nakonec posunuto na 1. dubna 2017. O tom, že nepůjde o úplně běžnou vůni, svědčí i avizovaná cena. která má za 100 ml flakon činit 260 euro a 180 euro za 50 ml flakon.

Diskuze:
Frédéric Malle (Značky)
Komentáře k článku (3)
milacka
milacka (28.5.2017 )

Súhlasím s Mitzi, Superstitious vonia úžasne. Starosvetská vôňa v modernom kabáte. Velebím ťa Frederic, konečne si sa mi trafil do vkusu a ušil si mi vôňu na mieru.

Mitzi
Mitzi (10.5.2017 )

Vypadá skvěle a voní úžasně. Starosvětsky! Jo, jsem zamilovaná :)

domenica
domenica (04.10.2016 )

Já se netěším. Jsem totiž pověrčivá. :-)
Ale ne, přinejmenším jsem zvědavá. Už dlouho čekám na nějakou pecku od Frédérica - aby to nebyla kolínská anebo vyloženě pánská vůně. A tohle vypadá slibně.