Amber Absolute od Toma Forda z řady Private Blend se vrací v exkluzivní reedici

Avatar od wendulka, 16. srpna 2015

zázraky se občas dějí :)

Řada Private Blend od Toma Forda zažila za dobu své exitence hodně novinek a taky hodně konců. Před nějakými třemi roky ukončení výroby postihlo Amber Absolute, jednu z mých nejoblíbenějších fordovek vůbec. A nebyla jsem zdaleka jediná, kdo její odchod nesl velmi nelibě. Občas se ale ve světě parfémů dějí malé zázraky, jako když se např. loni oplakávaná Attrape Coeur objevila v limitované reedici pro londýnský Harrods.

(http://www.harrods.com)

No a v koncernu Estée Lauder se nad sebou letos zamysleli a rozhodli se její výrobu obnovit. Zatím je ale dostupná pouze exkluzivně v USA a od července v již zmiňovaném londýnském Harrods. Na druhou stranu s takovou Sunshine to taky původně vypadalo, že půjde pouze o exkluzivku pro butiky Amouage, tak můžeme jen doufat, že u Fordů budou následovat jejich příklad a receptura zůstala netknutá :) .

Diskuze:
Tom Ford (Značky)
Komentáře k článku (1)
blackviolet
blackviolet (29.9.2015 )

Tak zdá se, že receptura opravdu zůstala netknutá, nová Amber Absolute je identická s tou původní. Kromě USA a Harrods je už k dostání i v Galerie LaFayette, tak lze jen doufat, že se brzy objeví všude.