Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45959 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 16:53

Dalia ee no ja ji zkousela ve vava, ale zdala se mi tehdy “moc”. no a jelikoz se mi ted zacaly libit vune ktere pred pul rokem byly “moc”...:-)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 16:59

Sweet Potato Zajdi ji radši vyzkoušet do Egoistu. Je hrozně závislá na kůži nositelky. A ještě možná Amour de Palazzo. Ale naslepo určitě ne  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 17:00

viktorka_od splavu To znám, to je prostě "parfémové zrání".  Amour de Palazzo je moc pěkná vůně, užij si ji! Teď na podzim bude fajn.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2018 17:01

milacka prosím, mohla bys napsat takový stručný souhrn i u ostatních J&M, jako popisuješ Amour de Palazzo? Četla jsem sice recenze, ale podle těch se mně líbí všechny.  

Offline Sweet Potato
Avatar
34770 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 17:01

wendulka Jo, ta je ve hře jako č.2. Dík.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 18:33

milacka Jedeš, potvůrko, ještě 1,5 dne

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 08:11

Tak ja som Stilettos predsa len odklikla, sedieť na rukách nepomáhalo.  A dobre som urobila, lebo o chvíľu už nebola ani jedna. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 08:52

Biely kvet blahoželám!  Ja si v nej lebedím od návštevy 1907 a keďže na mne slabo drží, tak sa prirodzene rýchlo míňa a preto som ešte jeden flakón vzala aj ja.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 11:41

Neodolala som priaznivej cene a aj ja som si jeden Stilettos objednala. Uz skoro 2 hodiny ho testujeme. Sme tri a všetky sme sa zhodli, ze vona kupovana v 1907 je intenzivnejsia, ako ta z Elnina. Na flakone z 1907 je napisane: Parfum a na tom z Elnina: Extrait de Parfum.

Nabuduce dam prednost kamennej predajni.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 12:01

Micuska Já mám Stilettos kupované loni též v 1907 a je na ní napsané také Extrait de Parfum. Tím to nebude. To spíš jenom značka změnila u různých druhů šarží popisek. A zřejmě teda i stejně jako v případě vůní MDCI (mám Promesse de l´Aube z ALZD a měla jsem i flakon z parfumarie a každá voněla trošičku jinak) budou i různé šarže Jul et Mad vonět nepatrně odlišně.

Maximálně se nabízí otázka, která z nich je starší, jestli ta Extrait de Parfum nebo ta Parfum.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 12:14

wendulka To jsem zvědavá, zítra bych v Praze měla vyzvednout Nin-Shar koupený taky na Elnino a rozpoužívaný, jaký bude(mám doma miniaturu z Vava)

Jinak tu můj nos na poslední chvíli objevil pravý jasmín - keře jsou u domů všude a já netušila, že to jsou tak drobné kvítky a ještě drobnější lístky - vyfotíme ho. A vůně teda úúúžasnááá Celý můj Diptyque Essences Insensées 2015

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 12:29

Micuska wendulka to som zvedavá aj ja. Musím doma pozrieť, čo to mám za verziu z 1907. A nemôžem si pomôcť, ale vždy, keď sa navoniam v predajni testerom, tak drží ako pribitá na rozdiel od miniatúrky, či parfumu, ktorý mám doma. A to mini som dostala od Mišky, ktorá ho objednala priamo od parfumérov a parfum mám z 1907 a ani jeden z nich poriadne necítim  Ja chcem ten tester, ktorý na mne drží!!!

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 12:52

wendulka  sisa.b 

Popozeram všetky moje flakony Stilettos (mam ich niekolko ) a dam vediet aku maju koncentraciu napisanu.

Koncentracia Parfum ma kod zacinajuci sa 18.... . Extrait de Parfum ma kod 17.... Moze to byt rok vyroby? 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 13:14

sisa.b Drží na tobě, Sisi, asi proto, že v prodejně vypouštíš endorfiny touhy a zvědavosti a napětí a očekávání...a doma už jen to očekávání vůně, no

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 13:17

Micuska Tak opravuji. Já před tím koukla jen na krabičku, kde bylo Extrait de Parfum. Na spodu flakonu je fakt Parfum. A kód mám na spodu flakonu pětimístný 15916. To asi rok nebude. Těžko říct.

Těch verzí asi teda bude několik.

Chtělo by to i někoho, kdo má flakon třeba z Vavavoom nebo odjinud.

Online Poéma
Avatar
732 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 13:25

Micuska Rok výroby to není, mám kupovanou Néu v září 2016 a kód jí začíná 18. Kupovaná je v Košicích. A je na ní Extrait de parfum.

A abych nevybočila z řady nakupujících, k Née a mini Secrets du Paradis jsem včera odklikla Stilettos.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 14:01

wendulka  Poéma To asi rok výroby nebude. Poprezerala som objednávky a doma mam flakony aj z ALDZ a Marfumaria. Sama som zvedava, aka koncentracia je na nich uvedena. 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 14:34

wendulka  Ozaj tych koncentracii bude viac. Pozeram na fakturu z Elnina a tam je uvedne: EDP a ked pozriem na  web Elnino, tak napr. pri Bella Dona je uvedena Parfumovana voda a pri Terrasse je uvedeny Parfum.

Prebehla som aj ofiko stranky a inu koncentraciu ako Extrait de Parfum som nenasla. Som z toho jelen 

Offline luciole
Avatar
1084 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 14:59

Moje Nin-Shar z Elnina má na krabičce uvedeno Extrait de parfum, na flakóně zespodu Parfum a na faktuře je uvedeno EDP...  

Kód na krabičce i na flakónu je totožný 16447.

Mám ještě miniaturku Amour de Palazzo z Egoist (koupenou asi před 3 lety) a u ní je na krabičce Parfum a na flakónku koncentrace uvedena není.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 15:33

Ja mám na oboch z Elnina Extrait de Parfum, aj Stilettos, aj Bella Donna. Večer doma porovnám.

Korsičanka šmarja, totok všetko potrebujem, aby tak dlho voňala?  Ale myslela som, že aspoň tá mini bude držať, to som ešte nemala plný flakón.