Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. zaří 2018 20:44

Biely kvet Nesmutni. Třeba tam na Tebe počká. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 12:59

Tak už vás mám, vy bosorky. A vidím, že s tým misha17  začala  

Ja som odklikla rovno dva 

Biely kvet prajem ti, aby sa ti krásne nosila  A ak nie, tak sa hlásim na odstrek 

Offline misha17
Avatar
41 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 13:01

sisa.b pardon  druhýkrát budem radšej cusat.  a ktoré si kúpila?

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2018 13:11

Tentokrát jsem neodklikla žádný. Mám Stilettos a Terrasse. Mrzí mě, že nemají v nabídce Secrets de Paradis Rouge... neznám ho, ale podle složení mě moc láká.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 13:19

misha17 Bella Donna a Stilettos do zásoby  

Paris ako dobre, že ho nemajú, lebo by bol ďalší na mojej polici!  

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2018 13:25

sisa.b u mě rozhodně. A to ho neznám a byl by to slepák. Na Bella Donnu taky koukám, ale zatím se držím. U té si nejsem jistá, jestli by mně sedla.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 13:46

Paris Secrets mám a sadli sme si veľmi. Aj v lete je nositeľná a šíri sa priestorom, ale v zime si ju užívam najviac.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 14:08
Reakce na sisa.b:

Tak už vás mám, vy bosorky. A vidím, že s tým misha17  začala  

Ja som odklikla rovno dva 

Biely kvet prajem ti, aby sa ti krásne nosila  A ak nie, tak sa hlásim na odstrek 

​Jsem ti to zrovna chtěla napsat, že já za to vlastně nemůžu. To misha17 sem dala první to upozornění. Já ti to jen bezelstně přeposlala, abys to náhodou ve vlákně nepřehlédla.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 14:45

Paris BD tiež nemám poriadne vyskúšanú, nejak mi neutkvela v pamäti a to som ju určite aspoň raz aj na ruku stretkla. Takže to bude tiež napoly slepák. Viem akurát, že mi Fugit Amor robil problém a Aqua Sextius po nejakom čase tiež, keď v ňom vyplávali tie akvatické tóny, ale ten by som zvládla, je krásny.

wendulka ale kdeže, keby si mi to nenapísala, tak na to prídem až by neboli.   Ty za to môžešA odteraz už poslušne chodím len do VIP vlákna.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 14:47

sisa.b Nechoď! Já se polepším.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2018 15:13

sisa.b v jiném vlákně mně popsaly BD. Ta by nebyla pro mě... je to prý silná bílokvětinovka. To se mně sice líbí, ale ne na mně. Vlastně se mně ulevilo, že ji nebudu potřebovat.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 15:18

Ach jo a já jsem nemocná. Líbí se mi Nin-Shar, zkoušela jsem ho v létě,  jenže si ho nemůžu připomenout, protože nic necítím a jen tak už nic kupovat nechci. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 15:31

Paris vidíš, tak si ušetrila  Ja mám bielokvetinoviek dosť, ale si hovorím, že nikdy ich nie je priveľa 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 15:33
Reakce na Paris:

sisa.b v jiném vlákně mně popsaly BD. Ta by nebyla pro mě... je to prý silná bílokvětinovka. To se mně sice líbí, ale ne na mně. Vlastně se mně ulevilo, že ji nebudu potřebovat.

​Ona není silná, resp. neřekla bych, že je silná, ale je trochu omamná a v kombinaci se "starosvětskými tóny" je to prostě nikovka, jak má být. Rozhodně ne pro každého. Mně se líbí hodně.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 15:42

Amour de Palazzo stojí tiež za hriech

Online viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 15:52
Reakce na milacka:

Amour de Palazzo stojí tiež za hriech

​jsem ji včera v pominutí smyslů objednala

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2018 16:15

domenica sisa.b mně se bílokvětinovky líbí, ale tuto popisovaly jako omamnou, přesně jak píšeš, a je to pro mě potencionální bolehlav.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 16:29

​jsem ji včera v pominutí smyslů objednala

 ... na slepo?

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 16:37

Teda vy jste mne tu normálně tak zblbly, že mám cuky koupit něco naslepo! Ale kterou?! wendulka , ty mne znáš, help!

Nin Shar?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. zaří 2018 16:51

viktorka_od splavu dnes som Amour de Palazzo vyskúšala zo vzorky, nesladká, korenistá, žiadne kvetiny, príjemné drevo s kožou. Vlastne celý deň hľadám vzorky Jul et Mad a testujem. Z príjemného tepla Andalúzie sme sa vrátili do sychravého jesenného počasia neskoro v noci, dnes mám celý deň len pre seba, okolo seba more všakovakých vzoriek a skúšam, čo by ma zaujalo. MiJa ešte príjemne dovolenkuje, ale aj jej sa to už kráti.