Prada

22. ledna 2022 11:31
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 11:31

Máte zkušenost s vůněmi z kolekce Les Infusions? Která se vám líbí, kterou případně nosíte?

Na papírku jsem zkoušela růži a líbila se mi moc. Pak znám Iris, který je nádherný. 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 02:17

Tie odnože Iris, ktoré som skúšala, sa mi páčili všetky.

Tuberóza tak neutrál, detto Oeilet (pekná ale klinčeky miesto karafiátu)

Veľmi sa mi páčila mimóza, mandarinka tiež nebola na zahodenie, ale až také nadšenie ako pri mimóze nenastalo.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 12:36

Infusion d'Iris

V dlani svírám starý klíč od branky malé, za níž je svět, v němž všechno je stálé. Ve stinných zákoutích i v ostrůvcích, které koupou se v sluneční záři, tam všude mé sny jsou zvěčněné jak v tajemném snáři. Cítím dech stromů a vůni barevných květů, slyším zpěv ptáků, tak šťastných ve svém letu. Dotknu se kouzelně modrých kosatců a zašeptám jednomu z nich,

že v nuancích modré zazáří světu

a času běh uzamkne v samet své tváře,

že v bezčasí duši mou vezme si k dálnému letu,

za obzor myšlenek,

do dálav vábení modravé záře …

Infusion d'Iris se podobá No.19 Poudré, ale tam kde v Chanelu nastupuje krásný jemně nasládlý pudr, tak Prada odhaluje sladce balzamický tón s lehoučkou gumovou nuancí. Celek navozuje zvláštní meditativní pocit, uklidňuje a svádí ke snění.

Online milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 12:49

Dalia krásne Dali, vystihla si vôňu dokonale

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 13:23

milacka Děkuju!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 16:51

Infusion de Rose

Růže zářivě červená s průzračnými perličkami rosy, vonící šťavnatou sladkostí silně a omamně, smyslně krásná i mladistvě hravá. Vůně růže zpočátku odlehčená osvěžující mandarinkou a nahořkle citrusovým aroma květů neroli, později zlehounka podbarvená balzamickým galbanem.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. února 2022 11:01

Infusion d'Amande

Něžná vůně s hořkou mandlí, která se postupně ztrácí ve vanilkově květinovém závoji. Cítím i něco trošku pryskyřičně gumového, stejně jako v Infusion d'Iris. Líbí se mi to.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 14. února 2022 12:18

Dalia Jojo, to mají obě společné. I v D Iris Cedre a Infusion De Fleur D Oranger cítím podobnou stopu. Další jsem neměla tu čest.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. února 2022 21:26
Reakce na Dalia:

Máte zkušenost s vůněmi z kolekce Les Infusions? Která se vám líbí, kterou případně nosíte?

Na papírku jsem zkoušela růži a líbila se mi moc. Pak znám Iris, který je nádherný. 

​Já už jsem to tu někde kdysi psala, když se celá řada objevila v Douglasu v Palladiu. Pro mě je jednoznačným vítězem Infusion d´Mimosa. V mém mimózovém období jsem dokonce jednu chvíli dokonce uvažovala o jejím pořízení.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. února 2022 21:38

wendulka Mimozu jsem ještě nezkusila. Budu to muset napravit.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 17. února 2022 09:52

wendulka mimoza, říkáš