Estée Lauder

19. února 2015 02:05
Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 15. zaří 2015 23:01
Reakce na domenica:

Kdyby ti náhodou došel původní Cinnabar, myslím, že v mém dobře uschovaném flakónu je dost i na rozdělení ;)

Offline pichjit
Avatar
4 příspěvků moje polička 16. zaří 2015 14:30
Reakce na Mitzi:

Těch parfémů, co se kazí je více, měla jsem postupně téměř všechny a Pleasures, BP, Intuition i nové limitky White Linen mají poměrně krátkou životnost. Řekla bych že většina květinovek od konce devadesátých let této značky.

Nedávno mi v butiku EL paní prodavačka nadšeně nové flakony ukazovala ( poprvé jsem je viděla už na jaře) a chválila, jak se jim to povedlo, ale také myslím, že je to škoda. Ty původní byly hezké a originální. Je to docela divný nápad. U takové Youth Dew pokud by jí chtěli zařadit by to bylo asi na žalobu, to by byla hrozná škoda.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 16. zaří 2015 14:44

Mňa neskutočne se...štve Beyond Paradise a Intuition...tie ostatné by som so škrípajúcimi zubami možno aj prehltla, ale tieto dve nedávam...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 18. října 2015 11:08

Butiky Estée Lauder rozšířily nabídku Aerin Collection ještě o EDP v balení 100 ml (dosud jen 50 ml) a také body creamy v tubě. Rose de Grasse stále nemají.

Evening Rose jak v podobě EDP, tak tělového krému by stála za hřích .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. listopadu 2016 18:17

Modern Muse Nuit

Klasická Modern Muse ani její odnože mě nijak zvlášť neoslovily, ale tohle už je jiná kategorie. Nemá totiž ani z jednou z nich nic společného. Po svěžím mandarinkovém úvodu s lehce bonparovým černým rybízem zavoní jasmín s hřejivě ovocnou vůní čínských gum, jak ho známe z Allure, špetkou uklidňujícího heřmánku a perlivým coca-colovým otočníkem.

V konečné fázi se pak promění s pryskyřičnatou ambrovku s mandlovou tonkou, trochou dřeva a smetanovou madagaskarskou vanilkou se špetičkou skořicového cukru. Odstín flakonu se k ní podle mě hodí dokonale, jelikož je jednou stranou vřelá a druhou zase chladivá jako ledová voda. Za mě by to ale vyladit intenzitu a výdrž.

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 10. prosince 2016 14:18

Přiznávám, jsme parfémově nevzdělaný buran. Takže jsem až pod vlivem článku na idnes (ano, bohužel .. :-( ) vyzkoušela Youth Dew. Zvláštní dojem. Nejdřív to na mě vyvolávalo představu takové té pěstěné starší tety s fižím, ale pak se to na mě rozleželo do velmi velmi klasického dojmu, v tom nejlepším slova smyslu. Vlastně se mi ta vůně nakonec dost líbí.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 22. února 2017 19:54

Novinky v Aerin Premier Collection

Evening Rose d'Or

Tangier Vanille d'Or

Amber Musk d'Or

Rose de Grasse d’Or

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 15:58

Máte prosím někdo tušení, jestli se stále vyrábí vůně Sensuous? Nějak teď není na e-shopech skoro vidět

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 17:18

daniela Na oficiálních stránkách není?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 21:22
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 07. zaří 2021 21:45

Dalia A jo, díky! Jsem se fakt lekla... 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 06. zaří 2023 09:46

V Knižním klubu vychází knížka o Estée Lauder

https://www.knizniklub.cz/knihy/619141-estee-lauder.html