Tiziana Terenzi

19. listopadu 2020 20:28
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 14:11
Gold Rose Oud :Název nekecal,je to oudová růže,olejově sytá ale čerstvá,zemitě navlhlá chuť,mentolová tabatěrka se šňupacím tabáčkem,růžový písek se přesýpá v dřevěných umně vysoustružených hodinách s bronzovým tepaným zdobením,míza jehličnanu odměřuje moje bytí,užij si života do posledního zrnka a ničeho nelituj,hrstka houbiček co po trochách zvedne náladu a když to přeženeš zahubí,sklouzni se na tobogánu života,další lístky už nekoupíš
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. května 2022 14:38
Reakce na slniecko:

Lillipur

Banánky v čokoláde. Ale nie naozajstný bánán v čokoláde, ale také tie želatínové bonbónotyčinky. Akože také krásne zloženie a ja s ním spravím toto...

​Za to vyjímečně nemůžeš ty. Ta sladká želatina v čokoládě tam později opravdu je. Kašmeran no.

V první fázi v ní podobně jako teena-s čerstvě upečené, ještě kadidlem kouřící, perníčky s citronovou polevou, lékořicovým badyánem, skořicí a hřebíčkovým karafiátem. Jen to hořce zelené galbanum do nich úplně nezapadá. Až v základu mi vylezou ty želatinové bonbóny v bílé čokoládě. Ne teda banánky, ale vanilkové se špetkou tabáku z fordovské Tobacco Vanille. 

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 16. května 2022 17:16